6563 entry daha
  • seçilebilmesi için hdp'nin barajı aşması şart olan isim. hdp barajı geçemezse, chpden hdpnin barajı geçmesi için destek gelmediğini düşünecek olan hdp tabanı ikinci turda sandığa gidecek motivasyonu bulamaz. somut, yalın gerçek bu. hdp tabanı inceye ikinci turda oy verir ama önce hdpnin barajı aşması lazım. ki zaten hdp barjı aşamazsa, akpnin meclis çoğunluğunu ele geçirdiği, hdpnin hakkı olan vekillikleri işgal ettiği parlemento varken ince cumhurbaşkanı seçilse bile o sistemin yürümesi im kan sız.
  • https://twitter.com/sandikgucu

müşahit eksiğini mitinglerde dile getirmesi gereken cumhurbaşkanı adayı.
  • gönlümüzün cumhurbaşkanı. ilim irfan sahibi. aradığımzı adam.
  • "neymis? 5 dil biliyormus. bunlar monser, monser. devlete tercüman mi, bu halka cumhurbaskani mi seciyoruz?" söyleyen: recep tayyip erdogan. sene 2014, eklemettin icin söyledigi söz.

"cok kötü siir yaziyir" diyen balik beyinliler unutmustur, hatirlatalim dedik.
  • büyük türk şairi.

bir çivi bir memeyi
    bir meme bir küçük dili
    bir küçük dil bir leylek bacağı
    bir leylek bacak tanımadığın birinin karısını kurtarabilir.......................
  • kendisine vereceğim birinci tavsiye 'ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol'

ülkede 16 yıllık bir iktidar var. ekonomi bozuk şu anda tıkırında değil işler ama sende güven vermiyorsun. laf konuşuyorsun.

sanayi 4.0 diyorsun altı boş üstü boş. oda olur buda olur ama nasıl olur yok. somut birşey yok. hdpli cumhurbaşkanı yardımcısı var, teröre tek kelime yok. pyd terör örgütüdür yok ama millet için geliyorum var.

chp trolleri seni burada 10 yıl boyunca da gazlar o lar için problem değil. aynı yöntemleri uygulayıp farklı sonuçlar almayı bekleyen chp yönetiminden farkın yok. c başkanı olmak da o kadar kolay değil.

sana ikinci tavsiyem tahminimce ilk turda yenileceksin. meral aksenerin chpden aldığı puanla 25i zor bulacaksın ama iktidara gelmek kolay değil. partinin başına geç yeni dönemde. aslında hdpye çalışan sezgin vb adamları sözde bölge insanı üzerinde söz sahibi diye ankaradan aday yapma. gitsinler adamlarsa diyarbakirdan vandan şırnaktan partine vekil olarak gelsinler.

teröre ve destekçilerine karşı duruşun net olsun. insanlar iyi veya kötü herhangi bir konuda senin görüşünü bilsinler. oran buran ayrı oynamasın. samimiyetin ve halka inmenin halkla konuşmanın her kapıyı açacağına olan inancını kapat. bir kere güçlü ol her gördüğün seçmene koşma. bırak herkes sana koşsun. siyasette güçlü durmanın samimi durmaktan daha önemli olduğunu unutma.

neyse bunları aklına not et tatanga hocam bunlari yanında dost sandıklarin söylemez.
  • şiir kitabı zırvalığıyla beni dumura uğratan cb adayı. düne kadar kendisini kararlı bir şekilde destekliyordum. ancak yazdığı zırvalıkları görene kadar. bir cb adayı nasıl bunları zırvalar gerçekten aklım almıyor. yazıklar olsun gerçekten.
    ayrıca, akapelilerin bu kadar duyarlı olduklarını bilmiyordum. sapıkların başını akape çekerken nasıl hala propagandasını yapıyosunuz siz de inanılır gibi değilsiniz. bana, olabilecek en kötü olay ne olurdu diye sorsalar heralde çocuk istismarı derdim. çocuk istismarcılarıyla aynı safta yer alanlar ne ara bu kadar hassas oldular gerçekten çok şaşırtıcı.
    not: bundan sonra akşenerspor.
  • (bkz: bunlar reisin emrini bekliyor)

bu konuya mitinglerinde yer verip farkındalık yaratması lazım diye düşünüyorum. bu tarz meczuplar arttı son zamanlarda ve 15 temmuz gecesi kaybolan silahlar hala ortalarda yok.
  • büyük bir destekçisi olarak maalesef kendisinin tatanka kitabından ve zamanında geliriyle bir köy okuluna laboratuvar yapıldığından haberim yoktu. çok rica ediyorum bugün aktrollerin gündem yapması sayesinde öğrendiğim tatanka kitabının yeni basımını bir an önce piyasaya çıkartsın (internetten baktım tükenmiş). daha çok alalım, geliriyle daha çok köy okuluna laboratuvar kurulsun.
29137 entry daha
hesabın var mı? giriş yap