• bizden biri
  • parasını cebinden veriyor tabi, hatta vergisi ile bi tane de devlete ısmarlıyor
  • deniz kıyısında buz gibi bira keyfi yapmayı bilen cb adayı fotoğrafıdır. hadisi şerif okuyacak hali yok orada, herşey yerinde güzel. yarasın.
  • aslında çok sıradan bir fotoğraftır fakat belki de kariyerini en fazla etkileyecek olan karedir.
    bakın bir kişinin alkol içmesi ya da türlü kişisel zevklere tabi olması tabiki ülkeyi yönetip yönetemeyeceğini tayin edemez ama burası türkiye arkadaşlar.
    iktidara ulaştıran yığınlar bu kişiliğe oy vermez.
    ne zaman ki ülkemiz zihni etrafındaki karanlık prangaları kırar, aydınlığın ışığını içeri alırsa o zaman böyle şeyler seçilecek kişileri etkilemez.
    tekrar söylüyorum, bu ciddi anlamda bir etkidir.
    nasıl ki aziz sancar’ın iyi bir bilim adamı olması cb adayı olmasına sebep değilse ve saçma duruyorsa. normal şartlarda ince’nin de alkol tüketmesi cb adaylığına ve yapabilirliğine gölge düşürmemeli.
    kazanır mı?
    zorlar.
    (bkz: türkiye şartları)
  • ne var bunda?

satisi yasal degilmi hemserim biranin?

cok zavalli bir haldesiniz eyy karakama tayfasi:))

ne siyasiler var ülkede yaptiklarini buraya yazsak 1000 sayfa olur destan olur bula bula bukadarmi malzeme bulabildiniz muharrem ince icin?

otur sifir .
  • sofular haram demişler
    bu aşkın bâdesine
    ben doldurur , ben içerim
    günah benim, kime ne ?

(bkz: kul nesimi)
  • yine ramazan geliyor ;) bir yenisini bekleriz reis-i cumhurdan hadi bakalım, iftarda, sahurda öğle namazından önce, sonra dolsun kadehler, gelsin mezeler...

link
  • can havliylede olsa caniye ayakkabıyla girilmez diye tantana yaptınız ama camiye cebindeki haram parayla girilmeyeceğini söylemediniz.

alkol haramdır içilmez dediniz ama kul hakkı haramdır yetimin hakkı haramdır onların hakkıyla gemi alınmaz diyemediniz.

o yüzden ince diyoruz amk trolleri.
  • bunlar muharrem ince'nin özel işleridir. kimseyi ilgilendirmeyecek olandır.
  • muharrem ince'ye yakıştırmadığım görüntülerdir. tombul efes hiç olmadı oraya. tuborg içeceksiniz. kendisi izin verirse bira danışmanı olarak beni atayabilir.
hesabın var mı? giriş yap