• abi şunun tatlılığına baksanıza ya. link böyle harika bir adam varken neden moruklara oy verelim.
  • evet karrdeşim twerk benzeri saçma dansıyla:((
  • ismail saymaz'ı chp sözcüsü kıskanç biri olarak görüyorum. gazeteci olarak ise 20 yılda muhalefeti konsolide eden muhalif olarak görülen çakma gazetecidir. o kadar dava açılmışmış mışta mış mış. sonucu ne peki. yandaş kanallara ben çıkıyordum sanki. devamlı bu adamı çıkartmadı mı yandaş kanallar muhalefet sözcüsü gibi o kadar gazeteci dururken bunu konuşturmadılar mı.? aaaa ne kadar güzel muhalefet yapıyor yaa diye ağzı açık bırakılmadı mı muhalif seçmen. başıma uğur mumcu, çetin emeç olmuş. hiçbir zaman kanım ısınmamıştı zaten.
  • muharrem ince başlıkları mı yoksa zeynep bastık başlıkları mı daha kötü karar veremedim.
  • o dansı rakipleri içerisinde en iyi eda edebilecek kişi gayette yakışmış.
  • ben daha tatlıyım allahıma kitabıma. oylarınızı bana verin, konu tatlılıksa.
  • ama yapma muharrem akşamları oturup kendi hakkında güzellemeli entyrler açtırma, bunların hepsi geri tepti göremiyor musun
  • değil maalesef.
  • memleketi yönetecek adamı tadına bakarak seçecektik madem neden milli mücadele falan uğraştık?

neden götü ayrı başı ayrı oynayan bir adam görünce aklımız gidiyor hala anlayabilmiş değilim.
  • ne kadar tatlı bir adam olduğunu güçsüzken bile sağa sola, emir kullarına küfürler, tehditler etmesiyle bizlere fazlasıyla gösteriyor sağolsun

güç sahibi olduğunda tatlılık dozajı nasıl kat kat artacaktır siz tahmin edin artık...

benzerlerine aramayla rahatlıkla erişebileceğiniz bir adet örnek tatlılık

bir taraf koyun güdüyordu, diğer taraf da eşek gibi oy verecekleri gütmeye başlayınca, adam da akıllı tabii madem öyle ben de genç güdeyim, ver müziği dedi...
hesabın var mı? giriş yap