• kulaklarim mi bozuk bilmiyorum ancak az evvel fark ettigim durum. sadece sesini duydugum zaman kendisini rte ile karistiriyorum. ya da uzun zamandir rte video'su izlemedigim icin rte'nin sesini unuttum.
  • katıldığım tesbit. ince'nin reklemını dinlerken lan tayyip niye konuşuyor dedim
  • ben de acaba sadece bana mi boyle duyuluyor diye korkuyordum. gercekten de radyoda falan sesleri bazen cok benziyor. ama ekranda vekininceyi ve o umut sacan gulusunu goruverdigimde icim rahatliyor
  • ben de paranoya yaptığım düşüncesini oluşturan önerme, yalnız olmadığımı görmek güzel.
  • böyle birşey yok.varsa bile...
    (bkz: huyu benzemesin)
  • 13. cumhurbaşkanımız olan muharrem ince'yi dinleyen akepeliler için güzel bir haberdir. en azından yabancılık çekmezler.

fakat şu bakımdan bunun bir eksisi olabilir: ince'yi dinleyip, söylediklerini beğenen kimseler onu rte zannedip, ona oy verebilir. gerçi bunu yapabilecek geri zekalılıkta olanlar zaten onların seçmeni olacağı için pek bir fark yaratacağını düşünmüyorum.
  • genel olarak benzemiyor ancak arada bir andırıyor diyebiliriz.

dün kendisinin eskişehir mitingindeydim. eyyy cehape diyerek rte'nin taklidini yaptı, bu kadar benzerlik olamazdı. ancak bugün de ısparta mitingini izledim süleyman demirel ile olan muhabbetini anlatırken demirel'i de çok güzel taklit etti.
  • biraz andırıyor. siyaset aksanı herhalde böyle. akşener de bahçeliyi andırıyor çok enteresan. siyasetten nefret etmemin bir nedeni de bu konuşmalar ve konuşma tarzları. ama bu ülkede yaşayıp da siyasetten uzak kalman imkansız. daha sinir bozanı da herkesin siyaset uzmanı olması.
  • batmanin jokere dönüşmesi bkz: arkham knight.
  • http://videonuz.ensonhaber.com/…tepki_sen_kimsin_ya
    merkel'e "sen kimsin ya" dediğine göre sadece sesi değil, konuşma üslubu da erdoğan'a benziyor.

ama bence seçimi kazanmak için bir şeyi gözünden kaçırıyor ki bu çok önemlidir; taklitler aslını yaşatır. özgün olamadığı sürece seçmenin oylarını çekmesi pek mümkün değil ne yazık ki.
hesabın var mı? giriş yap