şükela:  tümü | bugün
  • 24 haziran'da mühürsüz oyların muharrem ince veya meral akşener için kullanılması durumudur. seçilmemek için iktidar elinden geleni yapıyor, her gün akla hayale gelmeyecek trollemelerde bulunuyor. ancak çomarların yine anlamayıp ak parti'ye oy verme ihtimaline karşı ysk'nın mühürsüz oyları rakip adayların lehine kullanması ihtimali durumudur.
  • bu ciddi bi durum ve butun akpartiye gonul veren partililer olarak uyanik olmamiz lazim. ysk ya ve cumhurbaskanimiza bu konuda yardimci olabilmek icin her iki oy pusulasinda da muhalefet partilerine oy vermemiz gerektigini anliyorum.

saniyorum daha sonrasinda reisin ve akpartinin bir plani var bu durumda, umarim allah yar ve yardimcimiz olur.
  • nihayet biri şu haftalardır süren saçmalamalara bir açıklama sunabildi. bu enkazı muharrem ince’ye yıkmak için miydi bütün bu tiyatro? bütün o kekler çaylar, köpeklerle çekilen ambulanslar, buzdolapları filan... peki diyelim ki seçilmedin, ya yargılanmak? o da mı korkutmuyor gözünü? bilen varsa beni de aydınlatsın.
  • şimdi bunlar gider pusula da yana üste alta çizgini dışına bir yere basıp oyu mundar etmesinler diye ne kadar mühür vurursan vur geçerli dediler daha ne desin adamlar seçmen kitlesini tanıyorlar.
  • en temizi oyları geçersiz kılmak. bir milyon oy basmak yerine bir milyon oyu geçersiz kılmak daha kolay ve etkili. çünkü diğerinde matematiksel olarak oy sayısını artırıyor ve rakibin oy oranını düşürmek için daha çok sahte oy ayarlamak gerekiyor. rakibin oylarını silersen hem oy sayısı artacak hem de combo reis kanka. ben olsam silerdim. ne uğraşcam lan oy basmakla.