• korkunç ötesi bir suç işleyen 20 yaşındaki afgan sığınmacı tutuklandı. olay şöyle gelişiyor:

20 yaşındaki afgan metro durağında gece evine gitmek için bekleyen 18 yaşındaki sarhoş bir erkeğe saatlerce tecavüz edip darp ediyor. sarhoş gencin cüzdan ve telefonunu çalıp telefonun sinyal verdiği yerde yakalanıyor. mobese kayıtları tüm tecavüzü kayıt altına almış.

sözün bittiği yerdeyiz. ve bunlardan milyonlarcası heryere yayılıyor

haber linki için

almanca

ingilizce

edit: suçlunun afgan olduğunu sosyal demokrat yeşiller hükümetinin yönettiği alman medyası yazmıyor. münih'li genç tecavüzden tutuklandı diye sansürlenerek yayınlandı ana medyada. bir tek bild gazetesi afgan olduğunu yazma cesareti gösterdi
  • baska basliklarda da defaatle yazdim, afgan isgalci akini durdurulmazsa modern kavimler gocu sonucunda ulke ve medeniyetler yikilacaklar. bugun sayisi milyonlara ulasan afganlar sebebi ile turkiye cumhuriyeti'nde hic bir vatandasin tam anlami ile can emniyeti kalmamistir.

yarin cok gec olacak.
  • afgan erkeklerinin tecavuzleri ile ilgili yapilan akademik bir calisma vardi, linki bulamadim ama temel olarak konu cok acayip. adamlar hem cok geri kalmis bir durumdalar, acayip bir cografyadan kaciyorlar, batiya kurtulmaya geliyorlar ama ayni zamanda batili kadinlari/erkekleri kendilerine bir odul gibi goruyorular.

not: mesaj atan 4353763783 kisiye tesekkur ederim, bahsettigim calisma burada https://nationalinterest.org/…crime-wave-mind-21506
  • dünyanın selameti için afganistan ve pakistan halkı için avrupa ve türkiye sınırları içerisinde geniş çaplı bir temizleme yapılmalı diye düşünüyorum.

adamlar resmen geldikleri her yeri mahvediyorlar.

dünyanın bu duruma çözüm bulması gerekiyor.
  • göndersinler biz bakarız!
  • amerika bunları orada tutarak iyi yapıyormuş diyesim geldi gerçekten.

ne illet bir kavim...
  • 78 yılından beri savaşta olan deyim yerindeyse ölümün içinden gelen bu pirimatlar en büyük sorundur ülkeler için ki maalesef bizde milyonlarca var.
  • almanya'da bir ümmet kardeşimizin erkek sikme olayı.
  • tecavüz eden alman yok mu ırkçılık yapmayın diycek ılık götler toplanın olay tam sizlik
  • türkiyedeki tüm nefretin türklerden pek de farkı olmayan suriyelilere yöneltilmiş olmasını anlamıyorum her yer afgan pislikleriyle dolmuş olmasına rağmen. suriyeliler insandır, eğitilebilirler, uyum sağlayabilirler. afganlar farklı bir canlı türü gibi bir şeyler
hesabın var mı? giriş yap