• ''ekşi sözlük kapatılıyormuş. insanların kafalarına göre birilerini karalama devri sona eriyor. güle güle ekşisözlük.''

şeklinde bir tweet girmiş arkadaş. (vallahi followlamıyorum, retweet edilmiş oradan gördüm.)

benim yorumum yok, kafama göre karalasaydım bu entry götüme girerdi.
  • az ünlünün dramından beter şeyler yaşıyor sanırım.
    insanların kendisinin şahsına değil vereceği haberlere alaka gösterdiğini anladığı zaman az ünlüye terfii edebilir belki.
  • beşiktaşlı olmamasını dilediğim insan.
  • twitter' da o kadar takipçisi olmasının tek sebebi dolaylı yoldan haber1903, direkt yoldan ise beşiktaş olan şahıs. kişisel twittlerine kimse laf edemez, ancak bazı twittlerine beşiktaş' ı alet edip prim yapması (dışarıdan öyle gözüküyor) son derece itici.
  • tam bir ozenti, twitter'da kendini celebrity saniyor..
  • twitter da kendi ismini search edip hoşuna gitmeyen şeyler bulunca isyan eden genç.
    önce bir kendisine sormalı, neden bunca insan onun için ''celebrity özentisi, liseli '' gibi eleştirilerde bulunuyorlar acaba..
  • beşiktaş kongre üyesi, yazar ve de beşiktaşlıların en çok takip ettiği haber sitelerinden biri olan haber1903'ün haber müdürü.

sözlük hakkındaki yorumlarını bir kenara bırakırsak, beşiktaşlılığını sevdiğim bir adam. beşiktaş'ın kendince menfaatlerini yazmasında, özgürce dile getirmesinde bir mahsur da bulunmayan 'celebrity'
  • an itibariyle kendisi 100 lira kazandırmıştır bana. iddaa da takip edilesi birisi.
  • adami yillardir gozlemliyorum tek adim ilerleyemedi, bir yas buyuyemedi hala liseli. adamin besiktasla da ilgisi yok oyle maca da gitmez. anca bos bos tweet atar, liseli muhabbeti yapar. rok'un besiktasli versiyonu.
  • hakkında yapılabilecek tek tanım: ergen.

ufak bir edit: https://twitter.com/…1907/status/388627072500785152 bu twit de hakkında biraz bilgi verir *
hesabın var mı? giriş yap