şükela:  tümü | bugün
 • 5 para etmez yayınları olan eğitim kurumu. ales- kpss gibi kitaplarında öyle soru hataları var ki çalışma isteğinizin içine eder.
 • ben klişeleri sevmem herkesin aldığını almam bıdı bıdısıyla uzunca bir zaman almamak için direndim, geçenlerde mecbur kalıp bir kitabını aldım ve diyebilirim ki budur.

  gönül rahatlığıyla edininiz efenim.
 • aöf'te o kadar kitabı okumaya üşenenlere ilaç niyetine özet geçen yayın..
 • 45 lira bayılıp aldığım boktan yds kitabının yayınevi. kitapta verilen bilgilerle sorulan sorularda istenen bilgiler hiç bir şekilde uyuşmuyor. üstelik çoğu konuyu internetten kopyala yapıştır yaparak anlatmışlar. örnekler bile aynı amk. uzun süredir bu kadar özensiz bir kitap görmemiştim.
  aha bu kitap, sakın almayın. dr. sarıçoban'ın da çocuklarının da amk, bütün örneklerde onlardan bahsetmiş gerizekalı.
 • siz siz olun bunun eğitim bilimleri kpss soru denemelerini almayın. en başta soruları hatalı ve kazık gibi zor, hani diyorsunuz böyle zor ise ösym nin kpss sınavını kazanırım diyorsunuz. ama meğersem zor değilmiş sorular, cevap anahtarı yanlışmış. almayın arkadaşlar!
 • biraz laubaliye kaçan anlatımları var. ornegin lise-ön lisans kpss 2016 kitabında demiş ki; "bu arada şimdiden aklında bulunsun, somutlamalarin, ad aktarmalarinin ve deyimlerin ?80 i (bu yüzde işin esprisi) mecaz anlamlıdır.
 • açıköğretimden üniversiteyi bitirmemde bayağı bir yararı dokunmuştur. gerek çıkmış sorular kitaplarıyla gerekse konu anlatımlı kitaplarıyla devlet tarafından verilen kitapları özetleyerek bayağı bir iyiliği olmuştur. öyle ki sadece özet denilen kısımlara çalışarak 80-90 puan aldığım dersler olmuştur.

  öte yandan kpss lisans sınavına girerken yine bu kitapların büyük yararı dokunmuştur. çalıştığım için pek zamanım olmaması nedeniyle ve başka yayınları inceleme üşengeçliğinin verdiği teslimiyetle yine bu yayından derslere çalıştım. gerek benim çabam gerekse anlatımla genel yetenek ve genel kültür kısmından 77 puan aldım. bölüm derslerine ise yeterince çalışmam ve çalışacak zaman bulamamış olmamdan ötürü sorunun bende olduğunu düşünüp, yayın evine çamur atmayı uygun görmemekteyim.

  deneyin derim yahut denemeden önce inceleyin. matematik ezelden beri düşmanım. onda video desteği alınsa daha yararlı olabilir..
 • kpss konusunda ciddiyetsiz bir tavır sergileyen yayın. denemelerinde 2017 senesi diye önümüze sunduğu güncel bilgiler 2014 senesine ait. 6 tane soruyu değiştirmeyecek kadar takmamışlar öğrenciyi. ayrıca mantık soruları sınav formatına uygun değil. cevap anahtarı da ciddi anlamda yetersiz. verdiği bilgi sadece sonuçtan oluşuyor. neden yok. açıköğretim yayınlarını bilmem ama kpss yayınları bu sebeplerden kalitesiz.
 • satın aldığım güncel (2013-2016) aöf kamu yönetimi 1. 3. ve 4. sınıf çıkmış soruları kitaplarında gördüğüm kadarıyla tüm derslerin 2016 yılı dönem sonu sınavları atlanmış. yani derslerin 2016 vize sınavları var ancak final soruları yazılmamış. çıkmış soruları pdf halinde indirip kırtasiyede bastırsam bundan iyiydi.
 • bir hafta önce aldıgım coğrafya öabt konu anlatım kitaplarına ve içerdiği hatalara en fazla 1 hafta dayanabildim. emin olun bu yayınevinden kitap alıyor olmak paranızı çöpe atmak gibi birşey. kısacası

  murat yayınları = ağaç israfı...