• anadolu'daki tüm küçükbaş hayvanları yemeye and içmiş maceracı abimiz.
  • ekranda sevgi kelebegine donusen sunucu.
    samimiyetsiz, antipatik kisilik.

bu sunucuyla erzincan' da iki kez karsilasma firsatim oldu, o donemdeki isimden dolayi. ilk gelisinde erzincan'lilar ne ilgilenmis ne de yuzune bakmis. hal boyle olunca sikayetini dile getirmis yetkililere ve erzincan'da program yapamadik tekrar gelecegiz demis beyegendi. sikayeti gerekli mercilerde ses bulunca bir organizasyon duzenleyip tekrar cagirmislar.
    kemah'lilara ait kultur ve dayanisma derneginde gece bir program duzenlenmis ve yoreye ait oyunlar oynanmis, turkuler soylenmistir. biz de isten cikinca programin yapildigi dernege ugrayip bu arkadas ve ekibini alip kalacaklari yere goturmek uzere dernege gittik. ust katta program yapilirkende alt katta ekibin devamiyla oturup sohbet ettik... ve programi tammlayip murat bey geldi yanimiza biz masa da yan yana, ekipte karsimizda oturuyor, sohbet esnasinda gozlemledigim murat'in genel tavri; oldukca huzursuz ve sinirli bir ruh hali ve inanilmaz derecede kibir. ekranda gorunen, samimi olmaya calisan ama basaramayan surekli gulumseyen insandan eser yok. etrafindakilere bagiran, cemkiren, kizan bir sunucu var.
    ortamda bunlar yasanirken caylarimiz tazelendi geldi, murat heyecanla bir seyler anlatiyor, karsisinda da ekibin soforu oturuyor, soforun elinde de bunun cep telefonu bunun konusmasinin ortasinda telefon hizla caliyor, sofor lafini bitirsin diye bekliyor telefonu hafif uzatmis, bu da bekliyor susacak. sesini daha da yukseltiyor onundeki cayin icinden kasigi aldi tuttu karsisindaki soforun suratina firlatti ve bagirip cagirmaya basladi oturdugumuz sure boyunca ve kalacaklari mekana gidene kadar. ve diger tum ekibe de bu sekilde tavirlari, demem o ki; o gun, o hareketlerini gordukten sonra tv'de hangi saklabanligi yaparsa yapsin, ne kadar samimi gorunmeye calisirsa calissin imaji sifirdir gozumde.
  • bu adamın malum süreçten nasıl hasarsız çıktığını ateistler bile açıklayamaz.

hiçbir şey yoksa o kadar kuzunun ahı vardı lan.

edit: hooop gözaltı.
  • sikindirik uydu kanallarında dandik ve sahte ürünlerle milleti dolandırdığı ve hatta sağlıklarıyla oynadığı için değil de fetö'den dolayı gözaltına alınmış olması gülünçtür.
  • şu an yaptığı iş abuk sabuk kablo tv kanallarında insanları kandırmak.
  • fetösünü falan bilmem ama yemen zırhı, nane limon maydonoz haplarını kakalarken rabbimin izni, allah, kitap düşmüyordu ağzından. takiyyeci, din istirmarcısı, pazarlayıcısının teki.
  • maceracı murat yeni'den samimi röportaj 19 nisan 2015

1 yıl önceki röportajda da tam tersini söylemiş. birkaç kesit:
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    5 isim söyleyeceğim siz gönlünüzden geçen yorumu yapınız.

ekrem dumanlı: bana göre zulüm karşısında gerçekten hakkını arayan insanların sembolü haline gelmiş birisidir.

recep tayyip erdoğan: er ya da geç pişman olduğu zaman elimde bir bardak su ile bekleyeceğim insan.

fethullah gülen: bu dünyada gerçekten allah'ın izniyle bana rabbimi, peygamberimi tanımama vesile olan benim için bir kıymet abidesidir. vazgeçilmez bir insan.

akın ipek: aklıma melek anne geliyor. annesine ve babasına bakıp oğlunu kalbime koyduğum müthiş birisi, örnek hizmet insanı.

hidayet karaca: o vesile olmasaydı ben bugün ben samanyolu tv'de olamazdım. bana göre bir yusuf'tur. medrese-i yusufiye.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu arada cemaat ne kadar karaktersiz adam varsa bünyesinde toplamış.
  • bi iki yıl gecikmeli de olsa fetö davası kapsamında gözaltına alınan dombili.
  • köylere çekime gidip oranın yerel mutfağını mideye gömüp program-macerecı adı altında karşımıza geçen kişi.
    yer bir fırın ve usta fırına güveci yollamış bu elemanımız da yanında
    - usta ne zamana cıkar
    + bi saate olur
    - ohh ohh iyi.

bir de kendisini her izlediğimde mehmet yaşın aklıma geliyor. kanal bunları aç aç gönderiyor galiba çekime.
  • türk televizyon tarihinde eşi görülmemiş bir antipatikliğe sahip adam. özel kanallar ilk çıktığı zamandan beri televizyon izliyorum/maruz kalıyorum. bunun gibisini görmedim.
hesabın var mı? giriş yap