• bu sene antalya büyükşehir belediyespor'u taşıyan isimlerden biri. sezon başında abb'nin yaptığı çıkışta büyük pay sahibidir. birçok maçta triple double'a yakın istatistiklerle oynuyor. daha uzun seneler ilginç şut stilini antalya'da görmek istiyoruz.
  • uzun zaman takip ettiğim, türk telekom'da oynarken resmen onun özel seyirciymişcesine bir arkadaşımla beraber tribünlerde yerimi almamı sağlayan güzel adam. 2008 final serisinde willie solomon'u savunuşuyla bizleri mest eden her kenara gelişinde koç ercüment sunter'e sallamamıza neden olan bu adam telekom'a geri dönüyormuş biz de öyleyse tribüne geri dönüyoruz. sunter'siz günlerde bol bol izlemek dileğiyle.
  • 1.88 boyuyla geçtiğimiz sene türkiye basketbol ligi'nde 7.6 ribaund ortalaması tutturan sıradışı oyuncu.
  • yeni sezonda beşiktaş basketbol takımı forması giyecektir.
  • yeniden beşiktaştadır. yuvasına hoşgelmiş kartal!

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/52840/
  • basketbol liglerinin trt 3'te yayınlandığı dönemde velettim ve sadece futbol ile ilgilenen bir tiptim. o dönem kafamda hiç basketbol diye bir şey yoktu. beşiktaş taraftarıyım diye bi gün geçtim tv'nin başına bizim maçı izlemeye başladım. bi baktım hoplayıp zıplayan, bi orda bi burda olan muratcan güler diye bi oyuncu var bizde. çok da atletik. sağlam smaç vurmuştu izlediğim maçta. neyse efendim maç bitti bende başladı bi basketbol sevgisi, bi muratcan güler sevgisi. ben de evin içinde kapının tepesine vurmaya çalışıyorum falan. muratcan gibi olucam ya. neyse öyleydi derken babamdan basketbol topu istedim, sonra nba'i keşfettim falan derken. basketbol şu anda hayatımın temeli konumuna geldi. bana basketbolu sevdiren adamdır muratcan güler ve yeniden yuvaya dönüşünü büyük bir mutlulukla karşıladım kendi içimde.

yuvaya tekrardan hoşgeldin muratcan güler!
  • 2012-2013 sezonuna çok iyi başlamıştır.
  • euroleague'in internet sitesine güzel bir röportaj vermiş:

http://www.euroleague.net/…ue-2012-13/i/101348/7542
  • beşiktaş'la ilişiği acilen kesilmesi gereken basketbolcu. bu kadar mı sallapati oynanır be arkadaş. kartal özmızrak oynasa yemin ediyorum 111111!!! kat iyidir.
  • (bkz: bombacı)
hesabın var mı? giriş yap