• izmir buca da oturan biri olarak az önce benim de kapımın önünde bulduğum yazı başlığı.

şirk koşmanın cehenneme tek yönlü bilet olduğunu anlatıp şirk koşmanın şekillerini anlatırken allah'ın isimlerinden "el hakem" ile bağlantılı olarak hüküm verenin sadece allah olduğunu, insanların kural koymalarının ve ona uymalarının şirk koşmak olduğunu anlatıyor.

"fakat türkiye'de yaşayan insanlar olarak çok iyi biliyoruz ki 1920 lerden sonra hakimiyet yani emir ve yasak koyma allaha değil millete verilmiştir hatta hakimiyet kayıtsız şartsız milletin denmektedir." "bu da yetmiyormuş gibi bir de laiklik şartı vardır.yani dinin emirleri devlet işlerine karıştırılamazmış.çıkarılan kanunlar dine uygun olamazmış! bu sebeple demokrasi de, laiklik de islama tamamen ters olan küfür sistemlerdir."
    gibi cümlelerini barındırıyor.

keşke kapıya bıraktıkları anda denk gelseydim....
  • (bkz: cibril hadisi)
  • kabaca şu ana başlıklarda toplanabilecek kağıt parçası;
    - şirk ve küfür affedilmeyen günahlardır
    - yasama, yürütme ve yargı organları allah'a şirk koşmaktadır
    - şirk koşulan bir sistemi zorlama olmadan desteklemek küfürdür
    - siyasi partiler şirk koşmaktadır
    - siyasi parti seçmek için oy vermek küfürdür, namaz kıldığını söyleyen parti dahil
    - laiklik küfürdür
    - şeriatı getirmeye çalışmak için sistemi alet etmek de küfürdür
    - günümüz okulları da imanı bozan şeylerdendir
    - imam hatipler de dahildir
    - 23 nisan, 19 mayıs, 29 ekim şeriat kanunlarının kaldırıldığı günler olduğu için bu günlere katılanlar katmerli kafirdir
    - nevruz'u kutlayanlar katmersiz kafirdir
    - çocuklarını bu okullara gönderenlerin imanı bozuktur
    - bu sistemin askerliğini yapmak küfürdür.
    - t.c. mahkemeleri imanı bozar. tek yetkili allah'tır, mahkeme değil
    - belediye nikahı kıydırmak şirk koşmaktır. tek yetkili allah'tır, belediye değil
    - yılbaşı eğlenceleri kişiyi dinden çıkarır
    - imamlar maaş karşılığı iş yaptıkları için sistemi savunmaktadır,bu kişilerin arkasında kılınan namaz kabul olunmaz

altına bir de gavur icadı olan internet üzerinden ulaşılabilecek adres ve bilgiler vermişler.

facebook adresleri için (bkz: fatih sadri)

geniş bilgi ve kitap için google'den "iman nasıl muhafaza edilir"
    dvd belgesel için "imanı bozan işler ve işletmeler" i tıklayın yazmışlar

bu kadar şeyden kaçınan bir kağıt parçasının sonunda bilgi için açık adres vermekten kaçınıp dinsizlerin bilgi ve reklamlarının olduğu internet ortamından bir adres vermeleri ironik olmuş
  • bu acılı günlerde, soma'da yeniden ortaya çıkmış şeref yoksunu "bildiri".

http://www.odatv.com/…tta-bunlar-yaziyor-2005141200
  • belli ki turk olmak yetiyor. gecen hafta iranli bir cocuk birasini yudumlarken bizim hocaya, "biz simdi uc tane musluman olduk bize bir cami kurarsin artik" dedi. kendisine "oh, ı don't believe" dedim, "ben de inanmiyorum ama sonucta annen baban inanmiyor mu" dedi. "they don't practice, but yeah the older generation is".
    "ee muslumansin o zaman" dedi.

kolaylik dini iste inanmasan bile musluman sayiliyorsun.
  • görsel
    11 nisan 2022'de gece vakti kadıköyde evlere bırakılan şeriat bildirisi olayındaki aynı şeriatçi bildiridir.
    bu kez yanında imanı bozan işler ve işletmeler diye bir de cd bırakmışlar
    görsel
hesabın var mı? giriş yap