• murat başoğlu sayesinde aldatan erkekler listesinde gerilemiş kişi. gündemden de düştü. unutuldu gitti. şimdi aldatmanın en iğrenci ile karşı karşıya çok ahlaklı halkımız.

insanlar arasında yeni bir dua türemiş: "allah aldatılmanın da hayırlısını versin."
  • --- spoiler ---

2.5 milyon tl’ye satın aldığı aston martin otomobiliyle ilk kez objektiflere takıldı. sivas konseri öncesi atatürk havalimanı’nda görüntülenen şarkıcı, gazetecilere isyan etti. plakasının saklanmasını isteyen ceceli, “bizi teşhir etmeyin. sonra trafikte önümüze atlıyorlar ve otomobilimizin camını patlatıyorlar” şeklinde konuştu.

ceceli, daha önce de etiler’de son model ferrari ile objektiflere takılmıştı.. gazetecileri karşısında gören ceceli, “emanet araba! arkadaşımın spor aracıyla test sürüşü yaptım. kim istemez ki böyle bir otomobili olsun? ama asfaltı ağlatmak bana göre değil. hızı ancak trafiğe kapalı alanda yapabilirim” demişti.
    --- spoiler ---

kaynak: http://www.ntv.com.tr/…dfuua/wpooyhjrfkcgkkfdyfvo0w
  • yarın ateist bir liderimiz ve onun yönetimi olsa "allah'a en çok ben inanmıyorum" diyecek , islamın münafık diye adlandırdığı tanıma en güzel uyan örnek
  • miami'de pompa yapıp, türkiye'de ezan okuyan şarkıcı.
  • furkan bölükbaşı’nın tipini görüp değişimini okuduktan sonra, eşini aldatıp terk edip yeni ve cemaatle ilgisiz biriyle evlenmesinin fetöcü suçlamalarından yırtmak olduğunu düşündüğüm şarkıcı. eşini aldatan para görünce cozutan bir tip olduğu gerçektir kesin tabii ama adam böyle yaşayıp gider kurulu düzenini bozmaz hemen yeniden evlenmezdi bence. barış manço filan gibi anlaşmalı evlilik-gizli özel hayat ikili yaşamıyla yaşar giderdi, ün ve prestiji konusunda bir bedel ödemezdi. tam herkesin cemaatten sapır sapır içeri alındığı, işten atıldığı ara bu eleman karısını aldatıp-terk edip- yeniden ve cemaatle görünürde ters biriyle evlendi, furkan da küpe takıp saç uzatıyormuş anladığım o aralar. dincilerin seküler insanların yaptığını söylediği ve yaftaladığı klişe eylemler bunlar. kendine bir dincinin seküler diye kafasında canlanan hareketleri yap cemaat soruşturmasından yırt. bu adamı allah bilir eski eşiyle cemaat filan evlendirmiştir, sıkar öyle cemaatten icazet almadan boşanmak bu tipler için.
  • hayatımda görüp görebileceğim üzerinden buram buram yalakalık akan tek insan.
  • "zincirini kıran aşk"şimdi mustafayı "simsiyah"etmiş.

yeni albümünün ismi simsiyah.
  • geçti o günler şarkına ve klibine bayıldım
    klipteki siyah saçlı kızlar sinemi andırıyorlar ve klipte okul konusu var.
    pişman olmuş sanırım normaldir yani yıllarını geçirdğin bi eş ve anlık bi heves yeni eş.
    yazık ettin kendine hayatına.
    o özel hayatındır ben senin sesinı seviyorum.
  • geçti o günler şarkısından da anlıyoruz mustafa ceceli eski karısına söylemiş gibi anladım ben, bilemeyiz tabi ama sözlere bakınca bu çıkıyor. şarkı çok güzel bu arada.
  • 90 larda belediye toplu sünnet şölenlerinin vazgeçilmez ismiydi.
hesabın var mı? giriş yap