şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • okuduğum okulu, paramı kazandığım işimi, tüm toplum norm ve baskılarına rağmen kanun önündeki eşitliğimi ve hatta saçımı savuruşumu, başım dik yürüyüşümü bile borçlu olduğum büyük türk, komutan, devlet adamı, deha.

insan hiç görmediği birini her geçen gün daha çok özlüyor ve anlıyorsa, o insan için ölmüş diyebilir miyiz? varlığı hiç olmadığı kadar güçlü, devlerimleri, fedakarlıkları ve aydın fikirleri her daim yol gösterici, minnet duyulası...her şeyi değiştirseler bile seni ve senin gösteriğin yolun daimi takipçilerini değiştiremezler...
  • ülkenin ve çalıştığım kurumun kurucusu...

saygı ve özlemle anıyorum. ilkelerinin peşindeyiz.
  • yegâne başkomutanımız.
  • "bağımsızlık benim karakterimdir." en sevdiğim sözüdür. aynı karakterde olmakla gurur duyduğumdur.
    onu hiç unutmayacağız. yolu yolumuzdur.
  • kurucu ilkelerin, fikirlerin hep yaşayacak büyük insan.
    saygıyla özlemle anıyoruz.
  • çok seviyorum, babamı özler gibi özlüyorum, yüzünü görünce öyle hüzünleniyorum... nur içinde uyu paşam.
  • yattığı yerden kalksa, gelse selamlasa bizleri, onun için akan göz yaşları sel olur temizler bütün pislikleri ülkemden.

rahat uyu güzel insan.
  • özgürlüğü bize armağan eden güzel adam .
    saygıyla ve özlemle...
  • dünyada bugüne kadar pek çok lider konumunda insanlar geldi geçti ama senin kadar geleceğe yön veren, evrensel bir vizyonu olan pozitif görüşte ileriyi görebilen bir lider olmadı, olamadı ve muhtemelen olmayacak da. seni özlem, sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.
  • başka ülkenin lideri de olsa severdim ve bu ülkede yaşarken kendimi şanslı hissetmeme nadir olan kişidir atatürk. onu görüyor ve seviyoruz..

ebedi başkomutanım, kurtarıcım.