• ytü elektronik ve hab.müh.böl öğretim görevlisi.
  • kendisi su anda cukurova universitesi bilgisayar mühendisliği kuramsal temelleri ana bilim dalı başkanıdir.
  • şu anda çukurova üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde görevine devam eden hocamız konusunda uzmanlığıyla, öğrencilerine karşı sıcaklığıyla, hakka hukuka saygısıyla tüm üniversitelere numune olarak gönderilebilecek bir insandır.
  • çukurova üniversitesi bilgisayar mühendisliği'nde görevli, öğrencilere karşı sıcakkanlı ve anlayışlı, her ne kadar her dersinden kaldıysam da, iyiki var dediğimiz biricik yrd. doç hocamız
  • çukurova üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde öğrencilerine ders dışında da gelişmelerini amaçlayan, sürekli araştırmaları için teşvik eden, ara ara güzel anekdotlar anlatan, yakın bir zamanda işletim sistemleri kitabı ile ulusal çapta da adını duyuracak olan, dünkü* sayısal lojik dersinde ekşi sözlükteki hakkındaki entrylerden söz eden hocamızdır.
    ek olarak kendisinden aldığım her dersten kalma başarısı gösterdiğim hocamızdır da kendileri**
  • bölümün en cana yakın hocası. devam zorunluluğu aramasa da derslerine hep girdiğim kişi. keşke 3. sınıfta da dersi olsa dediğim kişi. buradan yetkililere sesleniyorum acilen mutlu hocamızın 4. sınıftaki derslerini arttırsınlar, ya da sadece zaman kaybı olan ve bilgisayarla da alakasını kuramadığım garip kişilerin derslerini kaldırsınlar.
  • dersini kaçırmadan takip ettiğinizde sürekli aynı anektodları anlattığını gördüğünüz sayıp sevdiğimiz hocamız. örn; iller bankasındaki ışıklar, televizyona linux kurması, almanya'dan bir öğrencinin erasmus için hocaya mesaj atması vs.
  • dönem sonunda çukurova üniversitesi bilgisayar mühendisliğini bırakıp gidecek olan, yeri asla dolmayacak büyük adamdır. *
    bölümümüzde gitme kal demek istediğim nadir hocalardan biridir. *
  • müthiş bir insandır, öğrencisi ile uzlaşmacıdır. benim gözümde, her zaman fikri alınması gereken birisidir. adaleti her zaman en önde tutar, öğrenci ayırt etmez.

öğrencileri ile arkadaş gibidir. odasına gidip bir sıkıntınızı paylaşabileceğiniz birisidir.

ek olarak, büyük projelerin, büyük insanıdır ama kendisi hep faydalı olmayı daha önde tutar. bu yüzden de her zaman daha çok sevgi ve saygı kazanır.
  • baba bir öğretmendir. gelir dersini anlatır sohbet eder. hem proje hem de günlük hayatta bir sıkıntınız olduğunda yanına gidip hocam bu işleri nasıl yapalım derseniz bir çözüm önerisinde bulunur. dersine giren öğrencilerin değerini bilmeleri temennisiyle..
hesabın var mı? giriş yap