• johnny depp'in severus snape olduğu güzel şarkının güzel klibi.
  • acaba paul mccartney 'my funny valentine'ın tahtına mı göz dikmiş dedirten parça.

bildiğim kadarıyla yeni eşi için yazmış. geçenlerde gittiğimiz konserinde önce eski eşi, kaybettiği linda mccartney için yazdığı bir parçayı çalmış ardından ailem izleyiciler arasında yeni eşim için yazdığımı çalmazsam olmaz demişti. belki de sıra tam tersiydi ama bir an, kısa bir an, sanki mccartney'nin hayatı zor gibi geldi, kime ne yazdı, ne sırayla çaldı, mesele yani. sonra elbette kendime geldim. hemen yanılsamalarımdan kurtuldum. zaten nathalie portman ve johnny depp ile klip çeken bir adamın hayatı ne kadar zor olabilir? klibi seyredip de bir daha seyretmek istememek zor esas.

tekrar my funny valentine'ı dinledim sonra hem sinatra'dan hem de chet baker'dan, yok dedim bir taht kavgası söz konusu değil.
  • http://www.youtube.com/…4dzzv81x9w&feature=youtu.be

mccartney söylüyor, natalie'm oynuyor. daha harika bir şey olabilir mi dünya üzerinde bundan başka?

edit: johnny depp abimizi de severiz ancak, full natalie portman'lı versiyonu da varmış. benim gibi ruh hastaları için ideal, buyrun. http://www.youtube.com/…64&feature=iv&v=9xx453li5l8
  • bildiğin "uzun öpüşmek" şarkısı.
  • oha diyebiliyorum sadece. muhteşem şarkıya iki muhteşem insanla muhteşem bi klip. oha.
  • aynı projede oynamasını beklediğim 2 insanı klibinde buluşturmuş insanın içine lıkır lıkır akan şarkı ötesi. o değilde bu 2 muhteşem insan da şarkıyla lıkır lıkır içimize akarken bir filmde buluşsalar ortalığı göçürürler, net!
  • hem dinlerken, hem izlerken insanı büyüleyen şaheser.
  • düet bu... natalie portman ve johnny depp sessizce düet yapmışlar paul mccartney'e...
    bazen bakarsın ona, gün ortasında, aptal bir anda, uyurken, dururken, yürürken... içinden seni seviyorum dersin ona, ama tek kelime etmezsin. için onunla doludur ve susarsın. bencilik değildir bu. çünkü bilirsin o an söyleyeceğin her kelime yetersizdir, çıkmazdır, azdır, karşılamaz içindekini. baştan uca o olan kopkoyu bir sessizlik denizinde tek başına yüzersin.
    öyle bakmışlar, öyle söylenmiş bu şarkı.
  • antidepresan etkisi yaratan bir iş olmuş. blue valentine tadında..
  • rüyamda görsem inanmam. oyle bir olay iste bu şarkı ve klibi.
hesabın var mı? giriş yap