• chadırımsı yapısıyla, yaratıcılarının turkıyenın eglence kavramına yenı boyutlar getırme adına organızasyonlara gırıshtıgı mekan
  • birbirinden guzel etkinliklerin duzenledigi ancak biletlerinin pahaliligindan dolayi her isteyenin gidemedigi mekan. ayrica gidis yolu da biraz acaip.
  • mimarinin ve koltuk duzeninin rezalet oldugu mekan
  • biyerde okumuştum.çadırın büyüklüünü denemek için içeri helikopter sokmuşlar.o da hiçbiyere dokunmadan uçabilmiş içerde.bi de bu çadırı 15 gün içinde tamamen söküp 1 ayda da tekrar yapabiliyolarmış.aferin.ama koltukları hiç rahat diil.kol koyucak biyer yok.ayrıca kumaşı da bi acaip.insanın poposu kayıyo.napim ben içerde helikopter uçabiliyosa.koltukları deiştirsinler.
  • yanında dünya ticaret merkezi bulunan çadır
  • tuvaletlerinde pisuvar sayısının abartıldıgı, göz alabildigine pisuvar tarlaları bulunduran mekan; dolmabahçe ile kapı$acak bir erkekler tuvaleti var gibi gözüküyor...
  • seker cuvalindan yapilan koltuklara oturmak icin odenen bedelin en pahali oldugu rahatsiz gosteri mekani
  • tarih itibariyle kapanmış olan mekan ve şirket.
  • kapanmis olmasina gizliden gizliye sevindigim, cok itici bir ismi olan gosteri merkezi. ingilizce isim ezikliginin bu dereceye varmasi ne kotu. kirk yillik maydonoza "mydonose" deyince daha mi karizmatik oluyordu? oh olmus! (goruldugu gibi artik alenen de seviniyorum)
  • halen faaliyette olan mekan.
hesabın var mı? giriş yap