• çok başarılı vinercı. ınstagram hesabı daha iyi videoların izlenmesi bakımından.
  • bu adamın ne iş yaptığını merak ediyorum.. regnum da tatil, her akşam huqqa.. videolarını keyifle izliyoruz.
  • (bkz: şimdi reklamlar)

sipariş ile hakkında entry girildiği,övüldüğü çok belli olan sosyal medya ünlüsü...

ben kendisinin videolarına ne yazık ki gülemiyorum.şans verdim,olmadı ama cesaretinden dolayı tebrik ederim.bir baktım,instagram hesabını yüz binlerce insan takip ediyor...
  • el attığı evli erkeğin dışarı cikamama dramı konulu videoları gayet de iyidir. ama her şeye bok atmak zorunda olduğumuz için malum...
  • ulan adama bok atmak icin bok atmissiniz. bu adam kadar bizim halkimizi yansitan bir sanatci soyler misiniz bana? cakal esnaftan, tasfirin gorunumlu karisindan cekinen kocaya, cafelerdeki nargile takilan olucu tayfadan, eski kafa abiye kadar adam toplumda bulunan her bireyi kucuk skecler halinde bize sunuyor. hosumuza gitmesinin sebebi de bu zaten. he bunu kasitli mi yapiyor yoksa kisisel hayatinda da boyle biri mi bilinmez. ama eger sanatci toplumun aynasiysa bu adam da sanatcidir arkadasim ve sanatciyim diye gecinen bir cok "unlu" den de daha sanatcidir. o yuzden kimse burda sallamasin adama. ayrica cok da sempatik adam, severek izliyoruz angara bebesii.
  • biraz daha az "gurbanoluyum" demesi gereken sempatik şişman.

gülüyoz filan ama gerçek angaralılık bu değil.

edit: kahveye kaçmak için hanımın karşısında girdiği şekiller komiktir ayrıca.
  • 3-5 aydır instagram üzerinden videolarını/story'lerini takip ettiğim kilolu, sakallı, komik adam. epey de takipçisi var ama henüz burada kendisi hakkında bir sayfalık bile entry girilmemiş. enteresan.
  • nedendir bilmem ama beni gerçekten güldürüyor, özellikle ev halleri vidyolarına bayılıyorum. ön yargılı olmadan izleyin derim.
  • bu alemde varsın gıraaaalllll, gecen güzel olsun. seviliyorsun. daha çok hercai çocuk kurtuluş çekersen daha çok seviniriz.
  • ayı selim ve esnaf tiplemeleri favorim. hele geçen berber tiplemesi yapmış, ulan belki 10 farklı berbere gittim, bu kadar mı gerçekçi canlandırılır. çayı içiş, alakasız bir şekilde ana haber altında geçen dolar fiyatını aktarma. bezi çırpma... zaten bu tarz videolar çeken tek komik adam sanırım budur.

seviliyorsun gıraaaaaallll
hesabın var mı? giriş yap