şükela:  tümü | bugün
  • sempatik ve komik bir adam. diğer internet ünlülerinin aksine izlenilesi ve samimi videolar çekiyor. hakkında merak ettiğim tek konu o kadar farklı arabayı nerden bulduğu, araba kiralama işinde sanırım.

başarılı diğer bir internet ünlüsü için (bkz: emre mutlu)
  • sevgili bulamayan erkeklere umut olan obez kişilik. bu herif bile bu tiple evlenebildiyse herkese ekmek çıkar.
  • bu adamın ne iş yaptığını merak ediyorum.. regnum da tatil, her akşam huqqa.. videolarını keyifle izliyoruz.
  • iğrendiğim türk erkeği sıralamasında 2. sırayı temsil eden tip.
    1.sıra ekşide bulunan kominist style takılan, hdp-pkk sempatizanı, saçı sakalı birbirine karışmış tipler.

2. sıra da bu obez herif gibi sürekli ota boka gülüp espri yaptığını sanan, elinden nargileyi düşürmeyen ismail türüt versiyon 2.0 tipler.

bu mide bulandırıcı tipi hayatıma sokan doğan kabağa bu yüzden kızgınım. sevmesem kendisini takibi bırakıcam o derece kılım.
  • (bkz: şimdi reklamlar)

sipariş ile hakkında entry girildiği,övüldüğü çok belli olan sosyal medya ünlüsü...

ben kendisinin videolarına ne yazık ki gülemiyorum.şans verdim,olmadı ama cesaretinden dolayı tebrik ederim.bir baktım,instagram hesabını yüz binlerce insan takip ediyor...
  • el attığı evli erkeğin dışarı cikamama dramı konulu videoları gayet de iyidir. ama her şeye bok atmak zorunda olduğumuz için malum...
  • şu embesili beğenen bir arkadaşım, tanıdığım, ya da sözlükten badim varsa haber etsin kendisiyle tüm iletişimimi keseceğim.