• şu an black friday kapsamında https://store.playstation.com/ 'da ps4 için 149 tl'ye satılıyor. hatta 30 liraya daha kıyıp kobe edition mı alsam diye düşündürür insanı.

1.05 patch ile gelen yenilikler;

http://www.forbes.com/…ly-impressions/#2971b3475ab3

my career ile ilgili şu cümle var mesela;

"you can now skip through story scenes that you have already watched."

lan geçen sene videoları 1 kere izlemek bile yıllar sürüyodu. ilk seferinde de istersem videoları geçebilsem sana giren çıkan mı olacak?
    ama allah razı olsun 2 kere aynı videoyu izlemekten kurtarmışsınız. yalnızca bir milenyum yaşlanıcaz.
  • zorunlu izlenen 25 dakika sinematik mi olur mk
  • geçen seneden daha iyi oyun ama o videolar çok sıkıyor ratingi 70 olan oyuncum ile her maç 5 tane üçlük atıyorum çaylak olduğu için biraz boş bırakıyorlar ama bu çok sorun değil o kadar gözüme batmıyor ama top çalma aşırı kolay ve ilginç bir şekilde kısalardan yıldız oyunculardan daha kolay top çalıyor oyuncum tesadüf mü bilmiyorum ama çok kolay 3.3 tç tutturdum ki uğraşınca 7-8i rahat buluyorum new orleansta olmasam çaylak yılımda quadruple double yapardım bunun dışında değişmeyen bir şey var ki oyuncular bazen mal mal takılıyor ayağa yere sabitleniyor resmen antrenmanda 1 e 1 d league eziği levins bile içimden geçiyor ama maç kolay pro için en azından 79luk adam ile rahat 30 sayı 7 asist 5 reb yapabiliyorum 3 top çalma da cabası muhtemelen 85i görüdüğünde hall of fame çekerim ya da allstara ve amına koduğumun oyuncu aksiyonları(şut smaç stili nerde nasıl yapcaz) oyun repack
  • online maclarda su defensive settings ile oynarsaniz cok avantajiniza olur. bir de open 3pt shot i 70 in uzerinde bir 4 numaraniz varsa "pace" free lance offence'de tepe pnr'i cok etkili.

on/off ball pressure: tight
    screens: go over/no hedge
    switch guards
    help and no rotation
    help all

simdilik my team kadrom su sekilde:
    steve francis (amethyst)
    quentin richardson (saphire)
    robert horry (saphire)
    anthony davis (emerald)
    karl anthony-towns (emerald)

russell westbrook (emerald)
    james harden (emerald)
    kawhi leonard (emerald)
    kevin durant (emerald)
    brook lopez (emerald)

john wall (emerald)
    jimmy butler (emerald)
    kevin love (emerald)
  • git gide daha da gerçeğe dönüşen "oyun"

tek sorunum slider ayarları ile sanırım şu sıralar.12 dakika olduğunda değil de 9 dakika yaptığımda maç skorları gerçeğe yakın oluyor.
  • zırt pırt 7-8 gb boyutunda güncelleme yapıp adsl akk'nin annesiyle ilişkiye giriyor efendim, durduramıyoruz.

not: ps4.
  • bu sene oyun gerçekten saçma sapan bug'larla dolu. bu aralar mycareer oynuyorum. buradan örnek vereceğim.

biliyorsunuz oyuna justice young isimli yoldaş ile başlanıyor ve sonra hikaye de büyük oranda bu ikili üzerine kurulu şekilde gidiyor. ben kendi karakterim haricinde boyle bir sanal oyuncunun daha takımımda olmasını istemediğimden, ilk 10 maçtan sonra hemen takas istedim ve toronto'dan atlanta hawks'a geçtim. tam takas esnasında da sordu oyun bana, "justice de senle birlikte takas olsun mu?" diye. ben de tabi ki istemedim.

ee boyle olunca daha sırası gelmeyen birsürü ara sahne ne olacaktı? daha "orange juice" muhabbeti bile ortaya çıkmamıstı halbuki. işte bug burada başladı. justice young denen herif benim takımımda değil (toronto'da kaldı), ama ara sahnelerde maç öncesi ve sonrası bizim soyunma odamızda atlanta formasıyla geziyor, benim court'a gelip "çok iyi ikili olduk la" deyip beni gazlıyor, sosyal medyadada millet "orange juice şoyle iyi boyle super" muhabbeti döndürüyor. trending topic oluyoruz. rakibim ulan herif. boyle bir şey nasıl yapımcıların gozunden kaçabilir, insan gerçekten hayret ediyor.

edit: atlanta'dan sonra eski takımıma, justice'in yanına tekrar döndüm. burada saçmasapan bir olay daha oldu. atlanta deplasmanına giderken justice ve denver'la uçakta sohbet ediyoruz, akşam aleme akma planı yapılıyor. justice sordu "hiç atlanta'ya gitmedin mi sen?" diye. pres de gayet saf ifadeyle. "yoo ilk kez gidiyorum" dedi. lan adam atlanta formasıyla mvp olacaktı neredeyse. te allahım.
  • kariyer modu fena degil de iste nedense sana bir kanka kitlemis olmalari, bunun da mevcuttan degil disaridan birisi olmasi ilginc.

simdi bizim karakterimiz pres, ilk seneden sonra nba'in draft listesine geliyor. iyi guzel hos, performansiniza gore de draft ediliyorsunuz. ben toronto tarafindan draft edildim (bir ustteki suser da toronto tarafindan dradft edildigine gore senaryo direkt bu olabilir bilemiyorum). karakterimizin kankasi justice young adinda, universitede 4 sene durmus, draft edilmemis birisi.

simdi bu durumda bu fark overallere de yansir degil mi? hah degil iste. bizim esas oglanimiz pres 60 overall ile baslarken justice abimiz 85 ile basliyor.

orange juice biraz geyik olus. al azicik sunu da kullan demekten otesi yok. yalniz senin hantal ve okuz otesi oyuncuna gore ultra iyi kaldigindan sinir bozucu da ayni zamanda.

ote yandan, karakterimi tercih meselesi hep center'dan secerim. bunun sebebi tim duncan abimize zamaninda asiri duskun olmamdir. bu justice deneilen karakter de pg pozisyonunda. cart diye kyle lowry'i kesti.

yani ozetle mod uzerine cok kafa yorulmus ama gecen seneye neazaran sikintili cikmis biraz.

tanim: 2k sporrts'un 2016-17 sezonu icin hazirladigi nba temali oyun.
  • my park'da (pc) çok hileci olduğundan my team moduna geçiş yaptığım ve çok zevk aldığım oyun.

line up şöyle:

pg: magic johnson amethysts ( nedense pek popüler olmayan ama benim için vazgeçilmez olan kart , içeri daldı mı affetmez)- mike conley ruby ( yeni amethysts russell westbrook almak istiyorum bunun yerine ama bu da badgeler ile gayet iyi)

sg: şimdilik zayıf noktam. allen iverson amethysts aldım ama aldığım gibi sattım. oyunun en kötü amethysts kartı. sanırım ileride daha üst bir allen kartı olacak ve o nedenle bunda 08 yılının allen özelliklerini kullanmışlar. fanı iseniz alın derim sadece.

allan houston ruby ( boş buldu mu üçlük kaçırmıyor , içeri driveları iyi) quentin richardson (boş buldu mu üçlük atıyor ama drivelar kötü)

sf: vince carter amethysts ( çok iyi ama daha ucuz lebron james amethysts'den aynı , hatta daha iyi verim almıştım , yine labron'a döneceğim)

shawn marion amethysts (tek kelime ile harika , defansta canavar , boş üçlük kaçırmıyor , driveları iyi)

pf: dirk nowitzki ruby ( post ve p&r ları çok iyi , boş üçlük buldu mu affetmemesi pf için avantaj , tek eksikliği defans , onda da defansif bir ayakkabı ile desteklemek gerekiyor

karl malone ruby ( ne iyi ne de kötü , işini yapıyor)

c: hakeem olajuwan ruby ( center'daki canavarım, defansı iyi , uzaktan post hookları affetmiyor , rebaundı çok iyi)

ben wallace diamond ( bu kartı yeni aldım , historic domination ödül seçeneklerinde çok övülüyordu , şimdilik bir olayını göremedim ama yazıldığına göre defansta çok iyi , şutları kötü , p&r de kullanıp zaman zaman dunk yaptırılabilir , hücumda çok şey beklemeyin)

gameplan ayarlarım da ise çok fazla oynamıyorum. post 3/4 bottom ,help no rotation ve help seçmem genellikle yetiyor. rakibin dış atıcıları iyiyse tight seçeneğini kullanıyorum.

edit: imla.
  • uzun zamandır oynayan birisi olarak "ara video" ları sorunsuz geçebildiğim oyun.

play now online da ise lig atladıkça daha kolay rakip bulunuyor. ilginç.

gsw ile karşılaşmaktan gerçekten bıkkınlık verse de, mypark ile birlikte en fazla zaman harcadığım mod.

tek sorun allstar team up ile yeterli oyuncu bulunamadığından dolayı oynayamamış olmam.
hesabın var mı? giriş yap