• "ağır bir liboş olarak cebime para koyan herkese oy veririm"

yazık çocuk sana, keşke bu laf ne kadar acınacak bir laf anlayabilsen.

edit: nereden tutsan elinde kalıyor ama "cebime para koyan değil para girişi sağlayan" demiş özür dilerim:) onca insanlık erdemi içinde oy vermeyi cebine para girişiyle orantılı tutan bu arkadaş bana ahlaksız ve ekotrol demiş birde. fetönün ve dış güçlerin sana oyunu olduğunu yazmamışsın ama teşekkür ederim.

sosyal adalet, hukuk, ahlak, insana, hayvanlara ve doğaya saygı, dürüstlük, barış gibi erdemler de var, düşünürsen belki oy kullanırken biraz da bunları göze alırsın.
  • akp partizanı ekşi yazarı
  • sözlükteki oç’lara inat dikbaşlılığını sürdüren, mücadeleden yılmayan bir diriliş eri. biraz nasyonal sosyalist, biraz liberal, biraz mücahid, biraz kapitalist, biraz komünist... her şeyden öte bir dava adamı. adammm... secdeee...
  • başlık açıp kaçtığı yazısında devletin herkesten değil memur olan kaymakamlardan bağış istediğini iddia eden şey.
  • (bkz: aktroll)
  • nick altıma gelip iftiralar atmış olan kişi.

ne memur adayıyım, ne işsiz biriyim, ne de kpss'ye hazırlanmaktayım.

yalan söylemeye utanmıyor musun?

yaptığım makroekonomik değerlendirmelerden yola çıkarak insanlar hakkında bir tatafınızdan element uydurmayın. hayatımda bir kere bile girmediğim bir sınav kpss. ve hiçbir zaman memur olma gibi bir derdim de olmadı. mesleğim gereği olmam da imkansız. mesleğim uygun olsaydı da bu ülkede memur olmaya çalışacağımı hiç sanmam açıkçası. imkanım olsa bu ülkede bir dakika durmazdım. ne memuriyeti, bilmemnesi?

o yüzden siz siz olun, utanma vasfınızı kaybetmeyin derim. bir gün lazım olur.
  • sınıf öğretmeni olduğunu söyleyen bir troll.

yazık çocuklara..
  • 2 yaşındaki bebeğinin önünde bıçak zoruyla tecavüze uğrayan kadın ile ilgili başlığın altına; "demek ki evde kimse yokken temizlikçi çağırmamak lazım iftira atsa ispat edemeyiz" tarzında entry girebilecek vicdana sahip yazar. böyle bir haber okuyunca aklına cidden bu mu geliyor. tecavüzcünün 30 yıl ile yargılanıyor olmaaı seni hayalkırıklığına mı uğrattı? herhalde aklında tecavüz eder yanına kar kalır düşüncesi ağır basıyordu. yoksa niye böyle bir entry giresin?
  • doktor düşmanıdır
  • doktor ve öğretmen düşmanı karaktersiz bir hücre yığını. ayrıca yalancıdır.

düşmanın da kalitelisi gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap