• hayatimda gordugum en sacma yazilardan birinin yazari.

https://www.hurriyet.com.tr/…cede-araniyor-19676821
  • öğrencilerine ödev olarak 10 ar tane yörenizin manisini, ninninisi, efsanesini yapın da gelin diyen*
    sağlam ve gizli arşivi olan
    cilt rahatsızlığı olduğu dönemde kafasında poşet ile fakültede gezen
    şu an gazi üniversitesinde görevine devam eden öğretim görevlisi
    bu da adresi
  • alp er tunga'nın mezarını bulduğunu iddia eden türk dili ve edebiyatı hocası. mezar kazısında japon bilim insanları bile varmış.

keşke mezar açıldıktan sonra konuşsaydı. umarım o mezar gerçekten de alp er tunga'nın mezarıdır. zira türk tarihi ile ilgili olarak bilinçli bir değersizleştirme yapanlara fırsat olsun istemem.
  • ordulu önemli bir edebiyat ve tarih hocasıdır.iç anadolu battalgazi danişmend destanlarını , ordu tokat yöre ağızlarını , ve ordu ilinin tarihini bizlere eserlerinde sunmuştur.
  • alp er tunga'nın mezarını bulduğunu iddia eden profesör.
  • bir hoca. en azından dişe dokunur bir bilimle uğraşsa, tamam adam çılgın profesör diyeceğim ama öyle de değil işte. kendisi astrofizikle filan uğraşmıyor ki, eski yazılı metinleri yeni yazıya aktararak kimsenin yapamadığı harika bir bilim hizmeti yaptığını düşünüyor. halbuki yaptığı işi, imam hatip lisesi'nden alacağımız bir köylü çocuğuna 10-12 gün sürecek bir osmanlı türkçesi eğitimi versek, inanın o çocuk da yapar. yanlış alan seçmiş, bu performansı ile iyi bir divan edebiyatçısı olurdu çünkü bu tarz çalışmalar divancıların alamet-i farikasıdır. yayımladığı kitapların çoğunda aynı girizgahı kullanıyor. bu kadar metin bağımlısı olup yayımladığı eserlerin dönemleri hakkında açık bilgi vermemesi de ayrı bir saçmalık.
  • alper tunga'nın mezarını bulan ama kimseye söylemeyen hoca.*

imla.
  • 25 yıldır gözlük kullanan biri olarak bir çok göz hekimine muayene oldum. lakin bu adam kadar hastasına saygı duyan vakit ayıran ve takip edeni ile karşılaşmadım. gerek devlet hastanelerinde gerekse özel hastanelerde ve özel muayenehane de klasik harfleri okutma yoluyla teşhis yöntemi sırasında bile aceleci doktorlar yüzünden çoğu kez kısa zamanda gözlük değişmek zorunda kaldığım olmuştur. necati hoca ise gayet sabırlı ve teskin edici şekilde hastalarına yaklaşıyor. sayesinde gözlüklerimden kurtuldum. intralase lasik deneyimimi burada değil bi'kaç güne başlığı altında paylaşırım. fakat sadece lazer tedavisi için değil her türlü göz rahatsızlığı için kesinlikle tercih edilebilecek bir beyefendi olması hasebiyle ismi altına yazmak istedim.
    http://mnecatidemir.com/about
  • balasagun'da bulunan türk damgalarının iran tarafından unesco'da tescil edilmeye çalıştığını ileri süren edebiyat ve tarih profesörü.

link
hesabın var mı? giriş yap