• öğrenciler tarafından bildişriyle protesto edilen
    cağaloğlu anadolu lisesi müdürü
    (bkz: http://t24.com.tr/…lu-lisesinde-neler-oluyor,534883)
  • hakkında sozlukte baslik acilmasini dahi hak etmeyen insanimsi. malesef zamaninda kendisinden matematik dersi almisligim vardir. bize nasil usta karateci oldugunu ve hepimizi nasil dovebilecegini anlatirken bunu kanitlamak icin de bacagini tahtanin tepesine kadar kaldirip tahtayi silerdi
  • müdür atandığı çağaloğlu anadolu lisesi'nde diktatörlüğünü ilan etmiş, eline güç verildiğinde kendinden geçen standart organizmalardan biridir.

oksijen tüketir, yemek yer ve su içer. israftır.
  • dün atv ve ahaber’de çılgın gibi propagandası yapılmış müdür.

müdürüm, arkan iyi sağlam. yapacak bir şey yok, hörmetler. hepimize geçmiş olsun.
  • arkasının bu kadar sağlam olmasını tek şeye bağlıyorum;

(bkz: kesin kaseti var)
  • hem okuluna hem ulkesine hem memlekete cok buyuk zararlari olan bir sahistir
  • (bkz: cağaloğlu anadolu lisesi öğrencisinin flood'u) başlığı altında mezun bir öğrencinin (bu arada sınavda derece yapıp kallavi bir ünv.'ye girmiş) tweetlerine maruz kalan okul müdürüdür.

facebook profili

tam da meb bakanının liyakat konularını dillendirdiği bu dönemde, bu tweetler neticesinde bir araştırma yapılıp yapılmayacağı merak konusu. ümit ederim sayın bakan samimidir ve ilk operasyon buradan başlar yoksa yazık olacak gençlerimize.

edit: öğrencimizin kararlılığı kararsızlığa dönüştüğü için zorunlu edit.
  • müdür ve göt fıkrasını akla getiren ex-fetöcü
  • koca çınar cağaloğlu anadolu'yu yıkmaya çalışan eğitim düşmanı. bu adamın okul müdürü olduğu her an ziyandır. ey ziya selçuk, gerçekten bu ülkenin eğitimini toparlamak istiyorsan bu sütü bozuğu tarihin derinliklerine yollarsın. eğitim sektöründeki herkese verdiğin umudu boşa çıkarma.
  • üzülme genç arkadaşım, liseli kardeşim, bu devran illa ki döner, bu mahluklar layık oldukları yere döner.
hesabın var mı? giriş yap