427 entry daha
  • neden sevgilim olmalı? diye karşılık verilebilecek soru.ayrıca (bkz: #92004317)
  • 1 senedir sevgilim yoktu, sürekli birilerini kovalamaktan sıkılıp artık düzenli bi ilişkim olsun birini seveyim dedim, kendime kafa dengi yakın gördüğüm biriyle bir birimizden hoşlanıp sevgili olduk, ciddi ciddi sevdim peki ne oldu, aldatıldım.

o yüzden yalnız kalmak daha cazip geliyor, sanırım sürekli başka insanlarla takılmak en iyisi.
  • madde madde sıralayasım geldi:
    1. kimse uzak mesafe ilişkisi istemez ama bana kesinlikle uyanı bu. her gun ayiracak vaktim yok.
    2. herseyi birlikte yapalım, iki dakika ayrılmayalım tayfasindan degilim. rahat bırakmak ve birakilmak isterim (kişisel alanlara saygı)
    3. sevgililigin sonrasinda evlilige dönüşümünü istemiyorum.
    4. kendi ailem de dahil uzun bir ilişkide aile vs olaylarına girmek istemiyorum.
    5. kendi küçük hayatım bana fazlasıyla yetiyorken, bir başkasının hayatına ozellikle sıkıntılarına katlanmak, bunlari dert edinmek istemiyorum.
    6. ıyi baslayan bir günü, sevgilimin kaprisi, kıskançlığı vs. gibi negatiflikleriyle kötüye çevirmek istemiyorum.
    7. türk erkekleri aidiyetle sahiplenme arasindaki ayrımı bilmiyor.
    ezcümle "azıcık aşım, kaygısız başım"
  • "because i don't need anyone to ruin my life. i am perfectly doing it on my own."
  • zarafet göremiyorum.
  • televizyonun taksidi bitsin inşallah onu da alıcaz.

edit: de-da ayrımı yapılmıştır saygılar.
  • para, statü ve özgüven yok. kimseye yavşayamıyorum belki de ondandır.
  • "senin aradığın tatlı, romantik, küçük şeyleri ben başkalarına çoktan harcamışım. senin kadar ufak şeylerden mutlu olamıyorum sanırım."

hevesi kaçmış, seçici olmadığı için gelip geçici/takılmalık ilişkilerle kendini tüketmiş, basit şeylerle mutlu olamayan insanlardan olmamak için.
  • bazen biri seni öyle fena yanıltır, öyle fena şok eder ki, bunu sindirmek, doğru bildiklerinin muhakemesini yapmak, tekrar duygusal habitatını sağlamak için kendine zaman tanımak istersin.

zaman iyidir, kaçan kimse yok, herkes/herşey olduğu yerde.
    başka biri ile bir olmadan evvel, önce insan kendiyle bir, kendiyle tam olmalı.
  • bir kadını nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum sanırım.
    ayrıca #96900289
10932 entry daha
hesabın var mı? giriş yap