• bana yazsa kabul ederdim mis gibi iş aq. hiç sözlük hesabı duyarı kasamam.
  • ben bunların 10 entry girip senelerce sözlükte takılıp yazar olduğuna inanmıyorum. ey ekşi sözlük yönetimi reklam gelirleriniz yetmiyor mu da sözlüğü iyice pazarlama ajansına çevirdiniz?
  • bana da yazdılar önden para isteyince iş bozuldu. 50 lira bile önden veremeyen bir şahıs için çalışılmaz.
    (bkz: kumar sitesi reklamı)
  • entry nick sorunsalı
  • aynı şeyin siyasi kişi ve partiler için de yapılıp yapılmadığı merakını uyandıran mesaj!
  • zamanında bana da böyle bir teklifte bulunmuşlardı. sene 2016. ürün penis büyütücü. ürünü kullandığıma ve çok memnun kaldığıma yönelik bir reklam entry'si karşılığında 200 tl vereceklerdi. erkek adama yakışmaz deyip reddettim. o zamandan beri sadece otomobil reklamlarında oynuyorum. prensip.
  • eğer bu tarz mesajlara kanıp da kişilerin isteklerini yerini getirip ilgili övgü entry'lerini girerseniz sözlükten uçurulabilirsiniz.

ayrıca gireceğiniz övgü veya reklam entry'leri sizin herhangi bir tecrübenizle alakalı olmadığı için gerçeği yansıtmayacaktır ve her ne ise o şeyi kullanan/kullanmak üzere olan kişileri yanıltacaktır. yani nereden tutsanız elinizde kalır, uzak durunuz.
  • nerabin’i tek tek kullanıcılara mesaj atmak gibi büyük bir yükten kurtardın, tebrikler. şimdi zaten yüzlerce yazar telegram’dan ulaşır kendisine.

ya da “bu başlığı açmak için nerabin’den kaç tl aldın?” diye mi sormak gerekir?
  • buna benzer bi dal yarak bana da yazmıştı
  • ben 20 tl' ye bir teklif almıştım, piyasayı kırmayın olm*

tanım: daha ne kadar boku çıkabilir acaba dedirten durum...
hesabın var mı? giriş yap