• nazmiye demirel tadında bir nick, ve onun sahibi sözlük kullanıcısı.
  • bu yavru beni 3 aydir taniyo yaklasik ama pek bi cekti benden. yakinda nefret edicek sanirim ama cok sevdim ben onu, affetsin beni! gallbazz sakar biridir bilsin yeter. bana seker diyen kendisi benden sekerdir bi de
  • dorduncu nesil yazar, hosgelmiş.*
  • yillardir guzel buldugum yazilarin altinda siklikla gordugum nickin sahibi kalemi guclu yazar. sen usenme yaz, ben hep okurum insani.

ah nasil unuturum editi: ayni lisede okumus, ayni sikintilari cekmisiz. kaderdashiz bir nevi.
  • fanzin * ve irc * ortamlarında tanışıp kaynaşıp, aynı dönemlerde memnun olunmayan okulları kazanıp, aynı dönemlerde bırakıp, aynı dönemlerde benzer hayal ve ideallerin peşine tekrar sınavlara hazırlanıp, aynı dönemlerde aynı isimli fakültenin benzer bölümlerini kazanıp, aynı dönemlerde bitirip, aynı alanlara benzer yakınlıklar duyduğum ama nedense aynı mahalle sınırları içerisinde yaşıyor olmamıza, evinde her daim kek ve benzeri tatlıları bulundurmasına rağmen 6 ayda bir görüşme geleneğini kıramadığımız pek değerli arkadaşım. bir nevi askerlik arkadaşı.
  • güzide entryleri olan bir yazardır. kalemine kuvvet. saygılar, sevgiler.
  • nazmiye demirelden sonra ekşide her gördüğümde güldüğüm nick'lerden biri.
hesabın var mı? giriş yap