• hülya koçyiğitin büyük torunu.
  • zilşahdı galiba adı bi kız kadeşi var bi dönem mehmet aslan'la birliktelik yaşamış ardından aslanın cosmopolitan'daki yazılarından anladığım kadarıyla ayrılmışlar ve gazetelerden anladığım kadarıyla hemen batu aksoy ile birlikte olmuşlar kanımca bayılası bir güzelliği yok
  • ayrıca işadamı ender alkoçların kızı olduğundan ''sosyetik'' diye anılıp sürayya yalçın'ın tahtına aday olarak gösteriliyor ve izzet özilhan'ın eski flörtü
  • suratı annesinden ziyade anneannesine benzer.. özellikle burun delikleri sayesinde 50 metre ilerden ben hülya koçyiğit'in torunuyum demektedir.. zengin bir aileye mensup olsa da bu zenginliği sindirmiş masum bir duruşu vardır, yani sonradan görme zenginlerin davranış özelliklerini sergilemez.. bugün kendisini sokakta gördüm, dolce gabbana kotunu giymişti, elinde de blackberry'si vardı.. anneannesi ve annesi gibi küçük yaşta evlendi ama onlar gibi küçük yaşta anne olacak mı göreceğiz..
  • 1 yıl önce evlendiği eşinden boşanmıştır. yazık, sevimli bir çiftlerdi.
    http://magazin.milliyet.com.tr/…1266186/default.htm
  • son olayda sahtecilik kismina degil de , ust uste girip ehliyet sinavini gecememe kismina takildim.. zor bisey cunku.
  • rallici babanın kabiliyetsiz kızı
  • bana, yerine sınava soktuğu kadının eşinin ihbarı pek mantıklı gelmemektedir. boşandıktan hemen sonra gayet zengin ve güçlü olan eski eşinin kendisinden intikam almak için olayın ortaya çıkmasını sağlaması daha mantıklı geliyor.
    (bkz: batu aksoy)
  • güzel bir kızdır. milli kayakçı bildiğim kadarıyla, dereceleri falan vardı. acarlar koleji'nden tanırım, arada muhabbet ederdik- okulun tikicanları kuyruğuna yapışmadığı zamanlarda. onlar kendilerince piyasa yapmaya çalışırlardı falan ama bu kız onlar gibi artis, havalı, ne bileyim kendini beğenmiş biri değildi. gayet sade, tatlı ve masum bir kızdı. sonradan değişip değişmediğini bilemem ama televizyonda ne zaman görsem hala aynı geliyor bana. samimi bir kız bence. 20 yaşında evlendiğini duyunca şok geçirmiştim.

nisan ayından itibaren cnn türk'de ilker yasin'le birlikte spor programı sunacakmış. hayırlısı.
  • annesinden kat kat çirkindir* annesi her türlü, yaş farkına rağen daha güzeldir hatta daha kızından genç görünmektedir
hesabın var mı? giriş yap