• grup uyelerinden joey mcintyre boston public dizisinde donnie wahlberg ise boomtown'da gorulebilir.
  • the, ~ .
    (bkz: the new kids on the block)

18 kasım'da amerikada gösterime girecek olan the oc 2. sezon 3. bölümü.
  • eski travmalardan.(bkz: call it what you want)
  • sınıftaki bütün kızlar hastası olduğu için bi dönem sevmeye çalıştığım sevemediğim için kendimde bi terslik olduğundan kuşkulandığım her biri ayrı telden çalan insanlardan oluşan bir boy band. ikisi kardeşti bunnarın biraz athenadurumu vardı yani. sona axl rose ile kesişmişti de yollarımız hatanın bende olmadığını anlamıştım.
  • (bkz: joe mc intyre)
  • hala dağılmamış olsalardı bile ismi değişmek zorunda olan boyband
  • nedense adini her duydugumda yeni yeni dolmaya baslamis evlerden mutesekkil toplu konut projelerinde yeni yeni olusmaya baslamis, mahalle arasinda geceleri duvar ustune tuneyip, sigara icen ve geyik yapan, mekana yeni tasinmis ve yeni tanismis mahalle gencligini cagristiran insanlar.
  • ilkokul 4. sinifta dershaneye giderken bu elemanlarin cikartmalarini klasorune yapistiran bir cocuk vardi. boole bakardim ne bunlar lam diye. o zamanlar karizma yapmaya yariyomus demek ki, bu arkadasin yanina yaklasilmazdi havasindan cunku. "yaa ben yabanci muzuk dinliyom" triplerinde dolasirdi kendisi. nerene dinliyom mnakoym!... daha turkce cumleyi ogelerine ayiramiyodun!... neyse, o zaman icime dert olmustu, new kids on the block ne demek deyi. "new"i biliyoduk hava atmak gibi olmasin 10 yasinda. kastim kastim "kids" ve "block" ne demek onlari da ogrendim bir sekilde. ama su "the" ne demekti? 10 yasindaki pisirik bir cocugun yapabilecegi kadar ara, sor, sorustur kafa patlat olmadi. new kids on the block'la munasebetimi 16 yil once bu nedenle kesmistim. bir daha hic kafa yormadim bu arkidisler adina, taa ki sol frame de bir daha belirene kadar. bu da boyle bir animdir.

bir de belki birazcik alakasi vardir...

(bkz: seksenlerde cocuk olmak)
  • arkadaşım leyla vardı jordana aşıktı. bi de galiba jordanın layla adında bi sevgilisi vardı o zamanlar. hatta bunların samanlıkta fotoğrafları vardı - sanırsam "iki gönül bir olunca" mizanseni yaratmak için - leyla da fotolardan kendi kafasını keser kızın vücuduna yapıştırır mutlu olurdu. 6 yıl boyunca sevdi cordını be dile kolay

nostalji yapalım dedik limeware den step by step live i indirdik ve bu kadar dans hede hodosunun ayyuka çıktığı bi dönemde nkotb videosundaki dansların ne kadar kro olduğunu gördük.
hesabın var mı? giriş yap