• çok güzel bir insan. işlemler için başvuranlardan, '50 lira defter parası var' deyip, aldığı 50 lirayı masasındaki çekmeceye atan, karşılığında da herhangi bir makbuz vermeyenini gördüm. sonra aynı memurun, evlilik cüzdanını çifte vermeyip, damadın annesinden 100 lira aldığını ve ancak bundan sonra teslim ettiğini de gördüm. çok iyi iş lan! senin ben ananın a..... s......! ulan ben öyle bir şey yapsam rüşvetçi derler, bir de tck'dan hapse atarlar. bu arada sayın kuaför aklıma sen de geldin. normalde 30 liraya yaptığın saç için 'gelin başı' deyip 200 lira isteyen o a.... ağzını s......! bilmiyorum inanıyor musunuz böyle şeylere ama ikinize de haram olsun lan! olm ben zaten insanları pek sevmiyorum, niye böyle yapıp iyice sinir hastası ediyosunuz beni? inşallah yakın bir zamanda geberirsiniz a.... k...... ç........ çok samimiyim.
  • "...hiçbir baskı ve yetki altında kalmadan..." diyerek sürekli olarak aynı hatayı yapanına rastladığım meslek (ben yanlış anlamadım. hem geline hem damada aynı şeklide "y" ile sorduğundan yanımdakilerle birlikte eminiz).
    ablam yılda kaç nikaha gidiyorsun. ezberlediğin şeylerin anlamını hiç mi düşünmüyorsun?

oldu olacak şöyle bitir bari cümleni de tam olsun:
    "ben de sizleri belediye başkanımızın bana verdiği etkiye dayanarak karı koca ilan ediyorum"
  • çok esprili! kişiliklerdir.
  • sair nevzat celik'e gore bir yargictan farki yargicin idam kararini kaslari catik olarak vermesiyken, nikah memuru bu karari gulerek verir.
  • "birazdan gelecek o gelin var ya..." kısmından sonra gayriihtiyari "onun ben amınakoyim" dedirtir. halbuki kadıncağız araya aşk diye gurur koymuş altıüstü. bunları hakeden bir insan hiç değil. ama her seferinde yiyor küfrü, yiyor küfrü. affet arif abi ama en azından araya bir es koysaydın, böyle yengeye ayıb oluyor.
  • gece gittikleri düğünlerden sağlam çorba çıkartan kişilerdir.
  • kendisine sorulan sorudan sonra pas diyerek sevimlilik yapmak isteyen gergin genç bir insanı,mikrofonunu indirip yüzüne eğilip,yaklaşıp kaşlarını çatıp 'burası devletin ciddi bir kurumudur,şimdi bir daha soruyorum düzgün cevap verin' diyip azarlamaması gereken bir kişidir.
  • bizimkisi bizden heyecanlıydı. sesi titriyor, konuşamıyor..

bir ara ben kıyamayacağım hazır hissetmiyorum deyip gidecek sandım.

lan o kadar hazırlandık!!

not: neyse sonra kıydı da rahatladık.
  • taverna müziği ekolüne dahil şarkılarda, tüm yetkiyi elinde bulunduran güçtür kendisi. bir seven, bir sevilen, bir de sevilenin müstakbel eşi varsa bir yerlerde, muhakkak o da mekândadır. tadıyla kaotik bir aşk üçgeni hikâyesi yazılmasına izin vermez. yeri gelir şamar oğlanı da olur. ayrılığın tüm hıncı ondan çıkarılır.
  • nikah masası kadar popülariteye sahip olmamasıyla, biz arabesk aşıklarının gönlünde ayrı bir yeri olan şarkı.
hesabın var mı? giriş yap