• osmanoğlu ailesi ile ne kadar alakasız olduğu hal ve tavırlarından zaten belli. ve kuvvetle muhtemel bu aile kendilerini tanımadığı için aileye içten içe kin büyük bir kin besliyor.

bunun gibi bir de orhan osmanoğlu adlı kılıksız var.

osmanlı devleti'nin son dönemlerinde ortaya çıkan gerici ayaklanmalarda bu 2 zibidi gibi saraya yakın olan dış kapı mandalı tipler çok kullanılırdı. osmanlı devleti de çok çekti bunlardan.
  • ben bu karıya hastayım laf söyletmem
  • kendisini bizzat görmüşlüğüm var okulumuza gelmişlerdi hanedan ailesi olarak. dikkatimi çeken ailenin cevap veremeyip nihan açıklasın demeleri idi.bizim okuldan biri osmanlı aleyhine şeyler söyleyince yine hepsi susup nilhan'ı sözcü seçtiler..burada yazılanların aksine dışlanmış biri değil ailenin sözcüsü filan seçildiği kanaatindeyim.
  • şeyh uçmaz müritleri uçururur hesabı, sosyal medya hesaplarında gönderilerinin yorumlarına bakarsanız bu arkadaşın kulları olduğunu görebilirsiniz. eee bu kadar kulu olunca da nilhan kendini iyice bir şey sanıyor, ne koparsam kardır diyor.

gelgelelim nilhan, ismet paşaların kurduğu özgür bir ülkede yaşıyoruz. oğluna efendi, kızına hanım kendine sultan diyebilirsin tabi ki. benim annem de bana göre sultan, ama sen bizim için nilhan'sın. hehe. siliksin silik kalacaksın. üç beş müridin dışında milletin zerre umrunda değilsin nilhan. çatla.
  • osmanoğulları ailesinin üyelerini iyi eğitimli saygılı kültürlü diye bilirdim.bu kadar iyi bir aileden bile fırlamalar çıkabiliyormuş
  • mustafa kemal atatürk'e olan nefretini doğrudan dile getiremeyenlerden.
    atatürk'e hakaret eden çukur şahsiyet için taziye mesajı yayınlamış.

https://eksiup.com/p/k73444jg7xdh

"tarihe ve ilme adanmış bir hayat...
    kadir mısıroğlu dâr-ı bekâya irtihal eyledi.
    mekanı cennet olsun..."
  • kimin torunu(?) olduğunu tam kavrayamamış bir kadıncağız sanırım.
    kahvaltıcı açmış, masasında suudi adamla kadın biblosu var.
    biri artık bu zevata arap olmadığımızı anlatmalı.
  • kevaşe
  • paşaya küfreden salakların bakması gereken kişi eğer paşa cumhuriyeti kurmasaydı bunlar bizim efendilerimiz olacaktı ne isterlerse yapacaklardı.
  • avrupa'ya giden kol gerçekten efendi bir duruş sergilerken bunun dedesi gibi lübnan civarına giden kol aynı derece de kibir budalası,kendini üstün gören,anadolu halkını kendi kulu olarak görmeye devam eden bir aile yapısına bürünmüş.avrupa ve ortadoğu aynı ailenin iki kolunu nasıl etkilemiş varın siz görün.
hesabın var mı? giriş yap