• menopoz ve antropoz öncesi yalnız kalmış bireylerin tek eğlencesi çünkü
  • bakın bu bir hastalıktır. tadını bir kere aldığınızda asla vazgeçemeyeceğiniz bir hastalık.
  • sorunsal olarak görülmeye devam ettiği sürece asla anlaşılamayacak ve tadına varılamayacak durum.
  • kendimizden biliyorum, çocuk ve torun sevgisi ihtiyacını gidermek amacıyladır. bizimki torun gibi.

gençler kötü ekonomik koşullar, eğitimin yerle bir olması, adaletin, liyakatın olmaması dolayısıyla geleceklerini karanlık görmeleri vs nedenlerle ile aile kurup çocuk sahibi olamadıklarından, bu çocukların anası babası olan belli bir yaşın üstü de torun, yeğen çocuğu vs olmadığı için sevgi ihtiyaçlarını petlerle gideriyorlar.

kayınvalidemin 5 torunu var, 4’ü yurt dışına yerleşti. son giden 40’ından sonra çoluk çocuğu ile gitti. kızlarını bu ülkede büyütmeyi riskli buldu. burada kalan en büyük torun da yaşı büyük olmasaydı muhtemelen giderdi.

neden köpek değil de kedi derseniz. bir kere bedava edinileniliyor, birine emanet etmek daha kolay. özellikle arabası olmayanlar, kiracılar, öğrenciler, düşük gelirliler ve benim gibi tembeller için bakımı çok daha kolay. bir de seviyoruz tabi minnoşları.
  • herkesin kedisinden sanane diyeceğim entry
    lütfen sorumluluk sahibi iseniz kedi besleyin çoluğunuzun çocuğunuzun oyuncağı değil hepsi kıymetli birer canlı varlık kediler. canınız sıkılınca yorulunca kediyi evde tek başına bırakacaksanız lütfen kedi veya hiç hayvan canlı bakmayın yazık günah vebali çocuklarınızdan çıkar .bu da benim ufaklık canım benim arada sırada kavga ederiz ama tatlış sürtüşmelerimiz olur öle arada kıyamam kuzuşuma ben canım o benim her şeyim.allah'ım sağlık versin minikoma da bana da.görsel
    görsel
    görsel
  • herkeste kedi yok. olanlarınki gözünüze batıyor o kadar.
  • bizde de var maalesef. hem de bir değil iki tane. annem ve kız kardeşim yüzünden evde iki tane kıl yumağıyla yaşıyorum. kılları da etrafa dökülüyor. en kısa zamanda ikisini de evden postalayacam.
  • şirin hayvanlar, bakımı kolay, gece korktuğumda sarılabileceğim yumuşak yastıklar
  • çünkü kediler nankör değildir
    çünkü kediler salt sevgi gösterir
    çünkü kediler halini hatrını bile sormadan kendi derdini anlatan kafa ütüleyici insanlardan daha az yorar.
  • kedi beslemeyenlerin anlayamayacağı sebeplerden kedi besliyoruz. hem de bir değil iki değil üç dört tane :)
hesabın var mı? giriş yap