• "most sports require one ball.
    real sports require two" yazili t-shirt u ile yaran marka
  • amerikan -extreme sports- giyim firmasi..windsurfing, skating gibi sporlar için malzemeler üretir.sloganlari ile türkiye gençliginin gönlünde taht kumus bir firma. her erkekte bir tane no fear t-shirt ü olmasi mümkün.
    don't let your fears stand in the way of your dreams...
  • en sevdiğim slogan olan "whereever the fear may be,look it in the eyes" lı t-shirtlerle tanıdığım,sahibinin eski milli voleybolcu ve voleybol federasyonu başkanı ahmet gülüm olan mağazalar zinciri.
  • dün sağlık bakanlığına ait bir ambulansın ön camında dana kadar stickerını görüp dumur olduğum marka.. hastaya gaz veren ambulans çıkmış haberimiz yok..
  • asmis, yarmis giyim urunu.. nedense akla hep tayfun'u getiriyor
  • the rasmus şarkısı
    sözlerini de copy paste edeyim tam olsun

girl,
    you lived your life like a sleeping swan
    your time has come
    to go deeper

girl,
    your final journey's just begun
    your destiny chose the reaper

no fear
    destination darkness
    no fear
    destination darkness
    no fear

girl
    rain falls down from the northern skies
    like poisoned knives
    with no mercy

girl
    close your eyes for the one last time
    sleepless nights
    from here to eternity

no fear
    destination darkness
    no fear
    destination darkness
    no fear

(destination darkness)

(destination darkness)

ooooh
    no fear
    destination darkness
    no fear
    destination darkness

ooooh
    no fear
    destination darkness
    no fear
    destination darkness
    no fear
  • uzun süredir mağazalarını aradığım marka. hiç bir yerde herhangi bir ürününü de bulamıyorum. markanın akibetini bilen varsa mesajlasın lütfen.
  • nerdeyse 2-3 haftada bir markafoni içerisinde kampanya yapıyor.
  • benim nazarımda şu dünyadaki en güzel giyim kuşam markasıdır . millet üzerinde 860 punto dkny , abercrombie and fitch , dolce gabanna larla gezerken küçük bir no fear logosu , aslanlar gibi sloganları , mükemmel dizaynlarıyla yıllardır severek taşıyorum ben bu güzellikleri . marka düşkünü bir adam olmasam da bu elemanların on numara hastasıyım . bu markanın düşkünüyüm , sersefiliyim , hint fakiriyim .*

bir kere artiz değildir no fear . yukarıdaki markalarla kıyaslayacak olursak birazcık para biriktirilip mantığı , özgünlüğü olan bir no fear ürünü alabiliriz gayet . abi bak bir kere " no fear !" , " korku yok" diyor adam . lan deli ! marka böyle mi konur ? adın adi dessler dır , gider adidas koyarsın markanı , kemal tancadır adın gider kemal tanca koyarsın ( ki bence adın kemal tanca'ysa da adidas koymalısın ) . gider sevdiğin bir kelimeyi , geldiğin şehrin - ülkenin bir şeyiyle alakalı bir ismi koyarsın , ne bileyim işte muhakkak mantıklı açıklaması olan bir şeyi isim olarak koyarsın . peki bu adamlar ne yapmış " korku yok ! " demiş . bildiğin cümle kurmuş elemanlar . kendilerince kısa bir felsefe zikretmişler . utanmasalar read book , respect your parents , don't forget your bills de koyabilirlermiş gayet . tabi o zaman hedef kitle ya 0-6 yaş grubu çocuklar ya da alzheimer başlangıcı olan dedeler nineler falan olurdu... o ayrı . üstüne üstlük bir de o mükemmel cümleleri kurmuş , o kızgın gözleri , ejderhaları , kuru kafaları tasarlamış , bunu kaliteli bir işçilikle sunmuş , alıcıyı sikmek düstürünü kırmış belki de sırf bu son sebepten ülkemde gereken ilgiliyi görememiş canavar markadır no fear.*

fikretertan'ın 4 dakika sonraki telefon konuşması

fikretertan - abi ben yazdım sizin yazıyı sözlüğe , inşallah kırıcaksınız bu sefer parayı !

no fear türkiye distribütorü - sağol fikretçim valla çok sağol .

fik - lafı olmaz abi ne demek .

nof - aaaa olur mu hiç öyle ? yolluyorum hemen konuştuğumuz parayı hesabına .

fik - çok sağol abi .*
hesabın var mı? giriş yap