şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ...
 • benim de 61 tuşeli olanından var, gözüm gibi bakıyorum, cillop gibi hala. altı ay oldu. ableton live ile pek uyumlu. abletonu çözünce kendisine çok sık ihtiyacım olmuyor ama aklımdaki melodileri notalara dökmesi konusunda epey yardımcı, eğlenceli. kur yüzünden fiyatı biraz yüksek. masanız küçükse ve daha çok daw ile meşgulseniz 49 tuşeli işinizi fazlasıyla görür. ama nota bilginiz varsa piyano çalıyorsanız iyi düzeyde 61 tuşeli şart.
 • 25 tuş siparişini dün verdiğim midi klavyedir. iki hafta boyunca yaptığım kapsamlı araştırmalar ışığında söylüyorum, bu fiyata en kaliteli ve en fonksiyonlu ürün budur. müşteri ilişkileri inanılmaz hızlı ve çözüm odaklı bir şirkettir novation. amazon'daki yorumların hepsine üşenmeyip tek tek cevaplamışlardır zorunda olmamalarına rağmen. bugün yarın elime ulaşır diye düşünüyorum. sonra ver elini deep house.

  geldi. malzemesi b sınıf. bu paraya anca bu kadar. taktığın gibi çalışıyor meret, sağ olsun hiç uğraştırmadı beni, bir kaç şey download ettirdi o kadar. ama çok zor. ableton falan, çok karışık.
 • fiyatına göre oldukça iyi bir midi controller. ableton live ile birlikte oldukça uyumludurlar.
 • 61 tuşlusunu almaya niyetlenmiştim. çook öncelerde iyi bir fiyat araştırması yaparken, launchkeyin efsane olduğunu keşfettim. fakat, güzel ülke sağ olsun. 800tl civarı fiyatı vardı, şimdi 1100tl. 2.el de almak istemiyorum. rakibi olan m-audio oxygen de bir alternatif. ama resimden bile belli, daha basit malzeme ve padler, knob sayısı az. ben kafaya koydum, launchkey alacağım :d

  aldıktan sonra editliyeceğim. ek olarak, ses kartı olarak m-audio m-track 2x2m alıyorum.
 • 25 tuşlu mini versiyonuna sahip olduğum midi controller.

  ses kartına ihtiyaç duymadan usb kablosu ile bilgisayara bağlanıp kullanılabilen bir alet ve ableton ile çok uyumlu. ancak ableton sevmiyorsanız bunun yerine akai mini mk2'yi tercih etmenizi öneririm. fiyatları hemen hemen aynı zaten ancak akai'nin tuşları daha güzel bir hissiyat veriyor ve sesleri daha kolay eğip bükebilmenize yarayan bir knoba sahip.