• açılış şerefine kanyon'daki şubesinde burger + havuçdilimi + mocktail + nusret'le özçekim 50 lira. takdir/teşekkür belgesiyle gelen öğrencilere 40 lira.

https://www.youtube.com/watch?v=_m0cvhbhpdy
  • bir aydan daha uzun süre önce yemeksepeti'nden sipariş etmiştim. başlığı görünce geldi aklıma, eleştirecektim ama unutmuşum.

listeliyorum buraya sonuçlarımı.

-fiyatı 32 lira.
    -eti oldukça lezzetli ancak bulunmaz değil. (böyle yazınca burun kıvırıyormuşum gibi oldu da yemeye değer lezzette)
    -patatesi standart. çok daha iyilerini hepimiz defalarca yemişizdir.
    -servisi 0/10. 6-7 liralık büfe hamburgeri söylersiniz de plastiğimsi(biyobozunur) bir kutuda gelir ya, bu da o kutularda geliyor. patates de keza öyle. nasıl yani dumuru yaşanıyor ilk karşılaşmada.
    -ekmek ile ilgili ne düşündüğümü hatırlamıyorum, bu da standart seviyede olduğunu düşündürüyor bana.
  • burgeri güzelse avm'lerde çok güzel iş yapacak burgercidir.
  • hamburger türkiye standartlarında iyi.yani çok tuz vardı sadece, o olmasa türkiye'de yediğim en iyi hamburget diyebilirim.

ama ortam iğrenç, dipdibe oturtuyolar, havalandırma yok, ya da iyi çalışmıyor, masalar rezil kirli, tuzu açık koymuşlar içinde bir sürü maddecik dolaşıyordu, 20 dakka baklavayı bekledik, gelmeyince kalktık.

hacı mutfakta kes ver baklavayı, yok adamın herşeyi şov amk, hayattan bezmiş bir gence vermişler baklava dağıtma işini, yok git tek tek masalar, havuç diliminin içini aç, dondurmamıdır, kaymak mıdır anlamadım (tabi masaya gelmeyince anlamak mümkün değil) işte onu koy. olmuyo birader, her bokta şov yapma, herkes şovdan hoşlanmaz + fast-food konseptine de şov uymaz zaten.

uzun vadede kendi markasına zarar vereceğini düşünüyorum bu işin. bakalım, zaman gösterir herşeyi.
  • burger king ve mc donalds yerine tercih edilecek bir mekan değildir. çünk ütamamen farklı kategoriler bunlar. burger king mcdonalds ne amk?

nusret bir butik hamburger markasıdır. "virginia angus" yerine tercih edersin, "burger lab" yerine tercih edersin veya bunun gibi yerler yerine tercih edersin. el yapımı hamburger köftesi yenen mekanlarla; mc donalds burger king ne alaka.

bir çift menü kampanyası falan denmiş.
    sen çok yanlış gelmişsin kardeşim.
  • hızını alamayan nusr et burger menü 65 lira olmuş. zubizu ile %5 indirim var.
  • çok lezzetli. tatlısı da efsane. fiyat kalitesine göre iyi. hamburger sevenler önyargılı olmadan denemeliler. türkiye’de yediğim en lezzetli burger belki de. ama o tatlı yok mu o tatlı... burgerin lezzetini taçlandırıyor.
  • kanyon şubesinden havuç dilimli burger menüsünden yedim, gayet başarılı. fiyatlar ortalamadan yüksek ancak ayda bir yenebilir o derece güzel burgeri.
  • nusret e çok giydiririm doğrudur. o fiyatlara herhangi bir mekana gitmeyi mantıklı bulmam. ama burgercilerde (fastfood değil) düz burgerin bile 20 küsür lira olduğu düşünülürse yarattığı marka değeriyle (malum salt bae) çok da abartı bir fiyatı olmayan menü sahibi lüks burgerci.

harcayacak bol para bulursam bir gün denemek için bakarım ama 2.ye gideceğimi sanmam.
hesabın var mı? giriş yap