• jahrein'in az önce acayip güzel bir şekilde siktiği gerizekalı aptal bir youtuber, beynine soktuğumun salağı. salak salak videolar çekmeyi bırak artık çocukları sürekli komplo teorist yapıp duruyorsunuz beynine soktuklarım, yeter siktirin gidin 3-4 bin tl için götünüzü vereceksiniz, jahrein'in dediği gibi siktirin gidin bir kere teleskopla uzayı gözlemlememiş keko hala salak salak çöp bilgi aşılıyor gençlere. bunun gibi salak youtuberları da çocuklarınızdan uzak tutun.
  • hiçbir içerik üretmeyip milletin sırtından prim yapan, kendini dürüstlük abidesi sanan, videolarda sık sık siyasi mesajlar vermeye çalışıp, recep tayyip erdoğan propagandası yapan bir youtubeçu.
  • şöyle gibi bir komplo videosuna denk geldiğim kanal. bir yorumcunun yorumu en güzel açıklıyor:

"aaa ngyma video atmış . beynimi çöpe atıp hemen izlemeliyim.?"

malesef youtube böyle kıt zekalı cahillerin elinde.
  • az önce google için çektiği videoyu izledim, izlerken elim ayağım titredi resmen. yorumlara baktığım zaman da insanların bu adamı harbi harbi ciddiye aldığını ve inandıklarını gördüm.

bu tarz kanallara youtube'un direkt müdahale edip kapatması gerekiyor. insanlara yalan yanlış bilgi vermesini geçtim, belirli bir hükümeti ve dini de hedef göstererek propaganda yapıyor.

hatta bir tık daha ileri gideyim, translate'ye o israil ve yahudi metinlerini ekleyenin bizzat kendisi olduğuna inanıyorum.

edit: gerçek adının ömer tunca olduğu ortaya çıktı.
  • az evvel lord jahrein’in izlediği ve yorumladığı sapacex videosuna denk geldim ve izledim.
    olm tek dediğim şey bir insan bu kadar salak olamaz. hiçbir şey bilmesem iq 70-80 olsa inanırım bu mala da. her teorisinde vay salak dedim. daha fazla yorum yapmak istemiyorum zira denilecek her şeyi jahrein söylemiştir.
  • çok genç olmalı ilerleyen yaşlarında doğruları acı şekilde öğrenecektir.

çocuk, öncelikle pkk-filistin kurtuluş örgütü konusunda ödev veriyorum sana bonus olarak kurtlar vadisi dizisinde aslan ın kardeşini lübnan da kampta neden bombaladılar ve son olarak israilliler roma imparatorluğunda ne şartlar altında sağ bırakıldılar.

bunları öğren sonra yine videro yaparsın. seni küçük dejenere youtuber.
  • bir arkadaş bu youtube kanalına abone olmamı önermişti. daha ilk izlediğim pompei videosunda eşcinsellerden “ahlaksız, sapkın” diye bahsettiğini görünce hemen “nefret söylemi” olarak bildirdim. içeriği yükleyen arkadaşın zeka seviyesinin ve ahlak anlayışının bağnaz, siyasal islamcılar gibi olduğu bu ifadelerinden anlaşılıyor. bir de o yüzden helak oldular, taşa dönüşteler falan demiş. tamam kardeş müslümanların hoşuna gidecek şeyler uydurup duruyorsun anladık ama bu kadar yobazlığın, cehaletin de sınırı var. ne muhammed ne 4 halife ne de bugün islam ülkelerinin hali çok iyi, başlarına hiçbir doğal afet gelmiyor sanki. ilk insanlardan beri lgbt bireyler vardı. isteseniz de istemeseniz de son insana kadar ilelebet var olacaklar. hasta olan sizlerin zihinleriniz. durduk yere akşam akşam sinir etti. youtube'da kanal engelleme özelliğinin ne kadar gerekli olduğunu tekrar anladım.
  • bildiğimiz klasik siyasal cahil islamcı, saçma saçam videolar üretip üstüne ''günlerce araştırma yaptım'' diyen birisi. bunu izlemekle vakit kaybedeceğime melih gökçek vaatlerini dinlerim daha yararlı geçer o kadar boş birisi.yorumları ise bildiğimiz yaşlı facebook gruplarında olan amcalar seviyesinde kısacası zırva tek kelime zırva
  • ne kadar saçma sapan komplo teorisi varsa hepsini seslendirip video haline getiren youtube kanalı.
  • bazen diyorum ki, türkiye'de keşke ingilizce konuşulsa da, bu gibi herifler tüm dünyaya rezil olsa, dalga geçilse. ama yok, olmuyor. türkiye'de istediğini söyle, elbet arkana alırsın üç beş birilerini. ne de olsa rezil olmak yok. ama bu videolarını ingilizce paylaşsan öyle bir dislike yağmuruna tutulur, internet aleminde taşak oğlanı olursun ki bir daha video atmaya yüzün olmaz. ha başka ülkelerde yok mu buna inanacak cahiller? tabii ki var. ama aklıselim herifler bunlara çok çok üstün geliyor. türkiye'de böyle bir durum maalesef yok.

kıssadan hisse; çocuk eğlendirir, youtube'da 1 milyon abonesi olması insanı derin düşüncelere yol açtırır. ilgili kişilere küfür edilir, bilgisayar kapatılır, yatılır, uyunur.
hesabın var mı? giriş yap