• (bkz: nyx)
  • muhteşem ürünlerine rağmen gerizekalıca fiyat politikasıyla 2-3 sene içinde türkiye'den çekilebilecek marka. inglot'la beraber türkiye'deki en iyi mid-end marka olacakken kendi ayaklarına sıkıyorlar. geçen sene ne güzel mid-end markasıydı. bu sene bi tarafları kalktı bir haller oldu bunlara. kozmetik tüketicisi ölücüdür mezarcıdır sağdan soldan indirim kupon falan kovalar. inanmıyorsanız sosyal medyaya bakın.

far paletleri müthiştir ama yiğidi öldür hakkını yeme. bazlarını da danla biliç o kadar çok övdü ama onun övdüğü ürünleri genelde hiç sevmiyorum o yüzden almaya tenezzül bile etmemiştim.
  • online alışverişte sıkıntı yaşatan bir firmadır. 29'unda iade ettiğim ve teslim aldıkları ürünün daha iade sürecini dahi başlatmadılar. en hassas olduğum konu iade olduğu için bir daha asla alışveriş etmeyeceğim kendilerinden. iadede sorun yaşatan hiçbir firmayı güvenilir bulmuyorum çünkü. kimseye de tavsiye etmiyorum. çok bayılıyorsanız gidin mağazasından görerek alın.
  • no filter blurring primer diye bir bazı var, aman allahım. gerçekten gözenekleri yok ediyor.
  • sitesinden sipariş takibi yapılamayan kozmetik markası. yola çıkmadığını sandığım gönderi kapıya gelmiş de geri dönmüş bile. bir zahmet sitelerinde bir kargo takip linki veya gönderi numarası verselerdi ben de geleceğini bilirdim.

şimdi gidip ufacık gönderiyi yalova'da, samanlı dağlarının bağrındaki ova şubesinden teslim almam gerekecek, o arada bayram da geçmiş olacak ve ürünün gereği bile kalmayacak. belki de hiç almayıp iade etmek daha mantıklı.

bu da ilk ve son alışverişimdir.
  • asla ama asla alışveriş yapılmaması gereken marka. sitelerinde gösterdikleri renklerin gelen ürünle yakıldan uzaktan alakası olmadığını gibi, paranızı iade etmeyip unutturmaya çalışan rezil, kepaze firmadır.

istediğiniz kadar telefon açıp mail atın asla düzgün bir cevap alamayacaksınız. paranızı sokağa atın ama bu düzenbazlara vermeyin.
  • profesyonel makyaj yapanların da bazı bazı kullandığı bir markadır.

rimelleri ve rujları gayet güzel, göz kapaklarım çabuk yağlandığı için en sevdiğim ürünlerinden biri olan eyeliner da oldukça iyiydi.

online alışveriş kullanıcısıyım ancak makyaj malzemelerini tenime gidip gitmediğini denemeden almak istemediğimden dolayı kozmetikte online alışveriş yapmamaya dikkat ediyorum. sorun yaşayan arkadaşlar için üzgünüm.
  • inanilmaz overrated bir marka. gercekten makyajdan anlayan make up artistleri nasil ovuyor bu markayi anlamis degilim. evet pigmentleri basarili renk yogunlugu guzel ama kalicilik? sifir. matte seride matlik var ama kalicilik yok. suedelerde 3 dk filan kaliyor. kokusu da cok kotu. pastelin 20 liralik rujundan daha kalici bir markaya rastlamadim hala. high end urunlerde bile. wonder stick’i (bkz: crayons) lar gibi kokuyor. baya mum boyadan hallice. renk tonu dogru degil turunculastiriyor bronzlastirma icin yetersiz. pore filler primerini seviyorum basarili benefitin porefessionaliyla muadil bana gore.(biri 50 oburu 250 tl filan) onun disinda beyaz eyelinerini almistim daksil alsam daha guzel olurdu eminim. dudak kalemleri ve goz kalemleri basarili. highlighterlarin icinde bildiginiz sim var. dugun salonu baldiz topuzu ustune dokulenlerden. transparent pudrasi da guzel. fondotenleri fircayla uygulaninca cizgilere doluyor ya da cakey bi gorunum oluyor ama sungerle gecince duzeliyor. eyeshadow primer fecaat. hd concealer da oyle. her markada begenilmeyen urunler olur ancak butun bloggerlarin deli gibi reklam yapmasi ve ovmesi bana cok yapay geliyor. para aliyosunuz diye yuzunuze surmeyeceginiz seylerin reklamini yapmayin.
    edit:cruelty free bir markaymis
  • bu markanın epic ink eyeliner‘ını kullanmadan kimse eyeliner kullanıyorum dememeli. kalemin ucundaki kıllar aşırı ince ve görünümü keçe formuna getirilmiş. ayrıca ucunun yumuşak ve eğilebilir olması sürülmede aşırı kolaylık sağlıyor. renk ve kalıcık güzel. fiyat performans oldukça başarılı.
  • inanılmaz far paletlerine sahip marka. diğer ürünlerini henüz deneme imkanım olmadı ama şu ana kadar gayet memnunum. hem pigmenti hem renk çeşitliliği hem kalıcılığı başarılı bana göre. sayesinde diğer far paletlerimi bir süre kaldırdım. *
hesabın var mı? giriş yap