şükela:  tümü | bugün
  • aklı sıra dalga geçiyor amına koyduğumun gebeşi. bi bitmediler.

tanım: bir ahsen tv sıçmığı.
  • ah sen yok musun seeeen.
  • tiksindim yav. dine olan inancımı sarsan adamlar bunlar. bi tatlı düşkünlüğüm vardı onun da içine ettiler. şimdi ben hep bu adamın ağzının biçimsiz suratının şeklini hatırlayacağım.
    soytarı kılıklılar. ah ah. ulan asıl sizin gibileri kor ateşlerde yakmalı altına odun atmalı. bitin ya. ben diyanet işleri başkanından başka ve cami hocasından başka mesai saatleri dışında cübbeli kimse görmek istemiyorum.
    sarık nedir ayrıca?
    düşünün ki tüm avukatlar dışarıda cübbeleriyle dolaşıyor. bunun topluma olan kötü etkisini bi düşünün.
    herkes mesai dışında mesleki üniformasını kullanırsa bundan faydalanan kişiler olacaktır. anayasal suçtur. kıyafet özgürlüğü değildir bu.
    ayıp. pis mahlukatlar.
  • kanı bozuk tahta kurusu, haysiyetsiz şerefsiz, onunki bununki (bkz: süleyman çakır)
  • kemal paşa'yı ağızdan aldıkları videonun ismidir.
  • mizah seviyeniz, güldüğünüz şey zekanızı, gülme şekliniz karakterinizi gösterir. bu kadar açık ve net. bu videoyu izleyip gülebilen bir insana sadece acırım.
  • (bkz: bok yiyin)
  • vezir parmağı yemeye bayılan tip sıçmığı.
  • gülmekten yarıldığım video.gülün geçin lan aciz insanlar ,hakaret mi var ? hayır.

ee ne bu ciddiyet ?

edit: ay benim ekşicilerim rahatsız mı olmuş,kıyamam.sabahtan akşama kadar adamların anasına bacısına değerlerine dinine kültürüne hakaret edip alay ediyorsunuz , videodaki 2 gevşek sizle alay edince zorunuza mı gitti? hakaret olsa kesinlikle desteklemem.e hakaret de yok ortada.adam olucaksınız herkez birbirine karşılıkı saygı göstericek.siz bunu öğrenene kadar devam.
  • şimdi dinine sövsen benim inancımla dalga geçiyorlar öüüü diye mazluma yatarlar.