• benim kulak mi çok seçici yoksa jurilerin kulaklarda pammık mı var anlamadığım program. bildiğin detoneler havada uçuşuyor. neyse oyları bıyık alıyormuş zaten.
  • yaptığı hatalardan dolayı halk arasındaki deyimle itin götüne sokulacak iki adet yarışmacıyı barındıran yarışma.
    bak demiyorum 1. tur, daha ön elemelerde yol verilmesi gereken star namzetlerinin maalesef yarı finalde pohpohlanmasıyla devam etmektedir.
  • erkam nedir arkadaş, zevkleri de renkleri de tartışırım bu ne yahu o kadar övdüler o kadar övdüler ki çocuk bile şaşkın şaşkın bakıyor etrafına. best model mübarek.
  • hülya avşar'ın ısrarla "erkekler ve bayanlar" diye gruplama yaptığı yarışma. hülya'dan da anca bir bayan olur zaten.
  • lig tv'nin spikerleri gibi jüriye sahip program. lig tv'deki abiler dünyanın en sıkıcı maçının bile mükemmel olduğunu iddia ediyorlar, burada da bütün şarkıda sussan yine güzel söylemiş olursun herhalde.
  • sikindirik bir oylama arayüzüne sahip yarışma, performansları izlemedim.

kazanan kız* şu an isyan adlı şarkıyı söylüyor. bu mu kazandı lan, yazık.
  • borsada keriz silkelemesi diye bir gerçek vardır.televizyonda da acun bunu çok sık yapıyor.tebrik ediyorum kendisini.her seferinde tongaya düşürüyor.
  • iranlıların paralarına kıyıp ayda mosharraf'a oy yağdırdığı acun şovu.
  • ayda'yı elemeyerek tv'yi yakmama engel olmuş sağduyulu türk halkına teşekkür ettiren yarışmadır.

yağız bıyıklıyı kadın jüri üyeleri teselli eder artık! edeb ya hu!
  • hakkında annemin ayda'yı ben kurtardım, iran'lılar bulsa taşlar dediği yarışmadır.
hesabın var mı? giriş yap