• o kadar bütçeye sahip olunca "iş yapıyoruz biz" havasında görünmek için salıverilmiş zırvalardan yenisi. bugün de kendilerine ayrılan bütçeyi hak ettiler, tebrik ederiz.
  • "oğlum, asla bir din adamına ya da polis memuruna kulak asma. tek sahip oldukları şey, bok çukurunun anahtarıdır."

(bkz: william burroughs)
  • olm aslinda islam kolayliklar dini hakkaten baksana adamlar benim haberim yokken benim icin bagislanma diliyorlar.

super olay.
  • islami teröre lanet etmek yerine, dövme sahiplerine lanet eden bir hadis yayınlayan ülkenin yıllık 6 milyarlık bütçeli, trilyonluk makam aracı sahibi, diyanet işleri beyanatı.

kafa keserler, bomba olur patlarlar, kadın satarlar ama dövme yaptırmazlar, bravo lan.
  • sol kol tamamen kapalı birisi olarak tanrı beni affetsin diye kolumu kesip, kendisine kurban edeceğim. dilerim pek çok dövmeli arkadaşa bu tutumum örnek olur.
  • klasik baska sorulari yaninda getirir. madem allahin yarattigini degistirmek gunah neden erkeklerin cukunu kesmeleri sunnet. neden temizlik adi altinda vucuttaki tuylerin kesilmesi telkin ediliyor, ismid ile neden surme cekilmesi sunnet oluyor. allahin yarattigi gibi kalsak ya.
  • aynı zamanda kadınlara tek kaş ve bıyıklı gezmeleri gerektiğini öneren fetvadır. midem ağzıma geldi yeminle.
  • yalnız dikkat çekerim, "'dövme yapan ve yaptıran kadınlara" deniyor, kabak yine kadınların başa patladı yani. şimdi tuğçe kazaz düşünsün.
  • anladığım kadarıyla dövmesi olanlar, dövme yapanlar, kaş aldıranlar, ağdacılar, dişlerini yaptıranlar ve dişçiler olarak epey büyük bir güruh günaha girmiş bulunmaktayız. bundan sonra yardıralım derim ben. kaşları komple aldırıp yerine dövme kaş yaptırmakla başlıyorum, follow my lead.
  • kalıcı dövmenin gusül abdestine engel olmaması millet olarak içimizi rahatlatmıştır. çünkü ülkemizin başka bir sıkıntısı bulunmamaktadır.
hesabın var mı? giriş yap