• bu olay 2013 yılınde tekrar zühur etmiştir. mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar yüzünden sivrilerin tekrar piyasaya yayılma çabaları var şu sıralar. dün gece 3 tane öldürdüm.sigara içiyorum diye camlar açık. lakin yaz günleri ortaya çıkanlar gibi fazla çevik değiller, az biraz daha uyuşuklar. ışıkları açıldığında gözleri kamaşıp duvara ve bilimum karanlık yerlere konanlar kolayca elle öldürülebiliyor. bunu yazın yapmak biraz daha zordur. yine de yei 3 numaraya vurulmuş saçımın üzerinden enseye bir buse kondurmalarına engel olamadım. acıyyee.
  • kaliteli bir deri ceketi olması muhtemeldir. insan olarak "ben bu havada üşüyorum sen nasıl yaşayabiliyorsun vicdansız?" sorusunu yöneltebileceğiniz sinektir ayrıca.
  • dün gece itibariyle beni benden eden vızıltısıyla ziyarete gelmiş ve akabinde tahtalı köyü boylamış sivri.
  • 2023 yılında yeniden vuku bulan olaydır.
  • eveeet ya neden var
  • dün akşam başıma gelen olay. ulan ocak ayında nasıl hayatta kalıyorsun, nasıl bir canlısın sen amk bütün dünyanın baş belası.
    görsel
  • bu yıl ilk defa başımıza gelen iğrenç bir durum. daha önce kış ortasında sivrisinek diye kasım ayı kastedilirken artık bu süre ocak ayına kadar geldi. böyle giderse bütün yılı kaplayabilir. bu arada şu anki sivrisinekler yaza göre daha uyanık görünüyorlar. çok iyi saklandıkları ve öldürmek daha zor. üstelik sabahları da daha geç ortadan kayboluyorlar.
  • global ısınmanın sonucudur
  • (bkz: #39507037)
hesabın var mı? giriş yap