103 entry daha
  • annesinin hazırladığı çokellalı ballı ekmeği sindireli yarım saat olmuş tiptir.
  • uykunuz varsa o anda dünyanın en gıcık insanıdır bu tip. zannedersin ki sabah 8 değil de akşam 5 falan olmuş saat. önceki gün mesaiye kalmamışsın, canın çıkmamış çalışmaktan. böyle girer içeri enerjik enerjik. sizin de öyle olmanızı ister bi de. konuşur konuşur gitmez de başınızdan. yürü git daha afyonum patlamadı ama sana patlayacağım diyemezsiniz çünkü iş arkadaşısınız. o konuşurken sizin de aklınızdan ona bişeyler fırlattığınız geçer. bir nebze rahatlarsınız.
  • yüksek ihtimalle genel müdürün yalakalarından birisidir. hayat o ve onun gibilere güzeldir. firmaya, işine, mesleğine ne kattığından ziyade amirlerine ne kadar yalakalık yaptığıyla orantılıdır bazıları için başarı...
  • yatak reklamlarında oynamaya müsait insandır. olum biz de uyuduk bütün gece ben niye dayak yemişim gibi geliyorum işe nerede yanlış yapıyorum anlamadım.
  • girdiği ortamın enerjisini yükselttiğini düşünüyordur; ama yanılıyor. sabah kimse kendine gelememişken, başında böyle cikleyen biri olunca insan daha fazla geriliyor. sabahları sessizlik iyidir açılana kadar.
  • nesli tükenmek üzere olmalı.

bu kişi pazartesi de dahil olmak üzere benim.
    bağırıp çağırıp parende atmıyorum, hayır. afyonu patlamayanlara eziyet etmem de söz konusu değil.
    hayatımda kötü bir şey olmadıkça mutsuz yaşamaya gerek görmüyorum.
    sabah evden çıkıp işe gidene kadar, sahip olduğum güzel şeyler aklıma gelir. bazen şarkı da söylerim..
    ille de bir kulp takılacaksa, işimi de, güleryüzlü olmayı da çok seviyorum.
  • kesin extasy alıyordur şerefsiz.
  • stajyerdir koyun önüne boyu kadar dosyaları stajı yakmaz da sonuna kadar devam ederse bilin ki o süre içinde sizin ve ailenizin tüm fertlerinin kulakları bolca çınlamıştır.
1479 entry daha
hesabın var mı? giriş yap