• ozel ders bunlardan biriydi sahsim adina. fena da para kazanmadim degil. ne yaptim bu parayi. afiyetle yedim. oh mis. ozel ders verdigim bir öğrencinin cok iyi bir universiteyi kazanmasi hep gurur kaynagim olmustur. hala gorusuruz keratayla. kerata dedigime bakma. koca adam.
  • motorlu kuryelik yapmıştım zamanında. yabancı bir ülkede okumaya aynı zamanda çalışmaya çalışmak bilirim çok zordur. aç mezarı yok sonuçta
  • erzurumspor'un maçlarında çay satmıştım.
  • anket yapmıştım zamanında. allahım çok zor işti. 180 lira için çalmadığım kapı kalmamıştı. bu işi deneyimledikten sonra gördüğüm tüm anketör arkadaşlara önce gülümser, insan gibi selamlaşır, sonra dinler, sorularını cevaplarım. yüzüme o kadar çok kapı kapanmış, o kadar azar işitmiştim ki yaşadığım stresi ölsem unutmam.
  • öğrenci olunan şehrin potansiyeline bağlı olarak, müzisyenlik.
  • futbol hakemliği
  • kreş servisinde hosteslik yapmıştım. hem ek gelir anlamında faydalı olmuştu, hem de ani fren sonrası arka koltuktan yuvarlanmak suretiyle yanıma kadar gelen küçük yavru sayesinde, öğrenci servislerinde emniyet kemerinin önemini anlamak açısından...
  • garsonluk, barmenlik, kişisel web sitesi işleri, video edit vs.
  • hep babamla çalıştım. ek gelir diyemem ama lazım olduğunda hep ihtiyacımı gördüm. şuan da istediğim zaman beyaz yakadan kaçmak için bir fırsatım var elimin altında. o zamanlar babama yardım etmeseydim belki de bugünkü konuma gelemezdi. (yeni kurmuştuk şirketi)
hesabın var mı? giriş yap