• 8-12 milyon euro arası değişen değer.
  • transfermarkt'a göre şu an 12m eurodur.
  • ingiltere'deki bonservisi ile diğer liglerdeki bonservis değeri farklıdır. ingiltere'de 15-20 mio, diğer liglerde 12-15 mio arasında eder.
  • satabilecegin en yuksek tutardir.

annem surekli bana bir muhit gosterir, aaa iste bak zamaninda almadik surda evler 300 bin olmus 400 bin olmus ben de derim ki, tamam 300-400 bin istiyoda ev sahibi, alan var mi?

ben de 50 milyon istiyom ozimiz karsiliginda alan var mi?
  • en çok isteyen alıcının vermek isteyeceği en yüksek fiyattır.

yani değerini ne siz, ne başkası sadece ve sadece alıcı belirler. olurda bir gün satılırsa hep beraber öğreniriz.
  • ciddi ciddi yazıyorum. dalga amaçlı değil. yaşı orta saha için ideal bir yas fakat fizik olarak eksik. eğer fiziği de tam olsa daha farklı şeyler konuşurduk. büyük maçları sevmemesi ve küçük maçların büyük oyuncusu olması en büyük eksiği. en büyük örneği querasma büyük maçlarda da büyük oynadığını gördük. özellikle şampiyonlar liginde. bence 5-10 milyon euro bandında satılabilir. mesela gelip bir takım 8 milyon euro verirse şaşırmam.

not: tolga ciğerci
  • 15 milyon euro'dur.

bir milyon euro fazla veya 1 milyon euro az verilmez. 15 iste. fiks.
    zaten fiko bunu da satacak muhtemelen.

keske calismayi biraz daha sevseydi, is etigine sahip olsaydi da guclenip rekor bonservisle transfer olsaydi yurtdisina. ama sanmiyorum. yerinde saydi genelde. 2 senedir oguzhan'in oyununa ekledigi bir sey yok ne yazik ki. mevcut oyunu kotu mu? kesinlikle hayir.

gelisime acik miydi? kesinlikle evet.

neyse, 2 sene daha besiktas'ta kalirsa avrupa'yi tamamen unutmasi gerekecek. o da bunun farkindadir diye tahmin ediyorum.

halbuki 2 sene once atletico madrid'e veya benzer, bas ustu bir ispanyol takimina cok yakisirdi. hos, atletico'nun oyun sistemi biraz daha fiziksel guce dayali ancak la liga'da oguzhan guzel izlenirdi yani. sevilla da olabilir bak.

neyse, 15.
  • 223 milyon eu olduğunu düşünüyorum. neymar'dan bir tık daha iyi bir oyuncu olduğunu unutmamak gerekir. adam sonuçta son iki sezonun şampiyonunun dinamosu.
hesabın var mı? giriş yap