• az özce instagram da denk geldim. temel karamollaoğlu ve doğu perinçek ile çoktan programı çekmiş, diğer liderler de yakında programa katılacaklarmış. genel olarak merak edilen birçok soruyu da sormuşa benziyor. umarım başına bir şey gelmez.

link
  • gençlerin izlediği bir youtube kanalında, gençleri oy verecekleri siyasetçilerle tanıştırmak için, gençlerin sevdiği birisinin böyle bir progam yapması tek kelimeyle harika.

sokağa çıkıp insanlara hangi partiye oy verdiğini ve nedenini sorduğu videoları izlemenizi tavsiye ederim. kimse ne için oy verdiğinin bilincinde değil.

geleneksel medyada bunca yıl "alanında uzman" kişilerin siyasetçilerle yaptığı samimiyetsiz ve yapmacık o programları izledik. kimse o programları can kulağıyla dinlemedi çünkü dinlenilecek tarafı yok. insanlar ne için o partiye oy verdiğini bilmiyor, hiçbir partiyi tanımıyor ki bilsin! işte bu yüzden herkes annesinin babasının partisine veriyor.

en azından youtube üzerinden olacak bir programda daha samimi, sıcak bir ortam yakalanabilir, daha dürüst sorular sorulabilir ve belki o insanların hiç göremediğimiz yanlarını görebiliriz.
  • yayınlanan bi bok yok. ne sikime derman o zaman anlamadım. küfredecem ayıp olacak.
  • meral akşener ve temel karamollaoğlu ile gayet iyi giderken önce doğu perinçek sonrasında binali yıldırım ile tamamen batırdığını düşündüğüm programlardır.
  • lan oğuz bi heves bizi heyecanlandırdın ama beceremedin bu işi. dost acı söyler. hani lan muharrem ince videosu?
  • güzel sorular sormuş gibi gözüküyor.
  • yaptigi program ile birçok geleneksel medya kanalına bin basar.

liderlerle yaptığı programı dört gözle bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap