• hem beşiktaş hem trabzon hem olcay açısından çok iyi bir transfer diye düşündürten olaydır
  • takımıma çok sağlam itelendiğini düşündüğüm futbolcu.
    bu bir menejerlik başarısıdır. inşallah bundan 3-4 ay sonra buraya gelip hepimizi göt ettiği ile ilgili edit girerim.
  • 2. barış özbek vakası , vizyonsuz ve futbol bilgisi olmayan yöneticiler tarafından takimima atılan büyük kazık , bu sene takım ligde kalabilirse başarıdır...
  • takımdan ayrılır ayrılmaz quaresma yı instagramdan unfollow etmiş müthiş sol ayak reyiz
  • feneri olimpiyat stadında 3-2 yendiğimiz maç aslında o senenin şampiyonluk adına atılmış en büyük adımıydı

o gün maçta quaresma oynamamıştı, şenol hoca yedekten bile oyuna sokmamıştı onu

gomez 2 golle yıldızlaşmıştı

oğuzhan ara paslarıyla, gökhan töre asistleriyle göz doldurmuştu

ama o gün stadda maçı izleyen herkesin gözlerini yoran bir oyuncu vardı sahada, ayak basmadık yer bırakmadı derler ya aynen öyle

o güne kadar olcay'ı cidden sevmezdim. evet çok gol atıyordu ama bir türlü içime sinmiyordu.

taki stadyumda canlı izleyene kadar.

işte o gün anladım; neden hiç bir hoca olcay'dan vazgeçemiyor
  • trabzon formasiyla gorunce icimi bi kotu eden oyuncu
  • şu an sahada. şöyle şık bir gol atsa güzel olur.

yolu açık olsun.
  • bugun kendisinden gol bekliyorum inş atar, adam gidince ts'yi sever oldum amk

not: bjk
  • beşiktaş olcay'ı satarken değişim kartı da verdi mi acaba?
  • bugün takımı adına faydalı işler yapmıştır. ancak fişi çekeceği pozisyonda çok kötü bir vuruş yapmıştır.

şüphesiz kendisi, bjk ve ts adına dört dörtlük bir transfer olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap