şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir oyuncu ki, bulan sevinmez kaybeden üzülmez. ama sen gene de gitme be kaptan. seviyoruz senin deli dolu hallerini
 • bu sezon inanılmaz bir performans düşüklüğü yaşayan ve kötü bir ilk yarı geçiren oyuncu.
  ama ben sorunun ailesel olduğuna inanmak istiyorum. tıpkı sosa gibi. artık eşinin hamilelik dönemi geçti , çocuğu doğdu görünüşe göre her şey sakinleşti. başka ailesel sorunları varsa halletmesi için yeterli zamanı var devre arasında.
  bu yüzden en azından ligin ikinci yarısında bir şansı daha hak ediyor olcay. geçmiş yıllarda ki performansı için en azından bu sezon sonuna kadar verilecek son bir şansı hak ediyor bence.
  çıksın sahaya , kafasını futbola vermiş halde oynasın. formayı kapabilirse ilk 11 yoksa yedekten girip canını dişine takarak oynasın , görevini yapsın. beşiktaş formasını giymek istiyorsa bunu performansıyla kanıtlasın.
  yok yine yapamaz yine performansını düşürmeye devam ederse sene sonunda hizmetleri için teşekkür edilir ve yollar ayrılır.

  not: olm burda birbirinize girip manyaklaşmayın. adam performansını ve beşiktaşı takmıyorsa zaten sene sonu siktiri yer (umarım) ama bir burada ne kadar yazarsak yazalım adam oynasa da otursa da milyon eurolar kazanıyor. euro da 4 liraya yaklaştı hani.
 • yeteneksizliğini çirkeflik ile gizlemeye çalışan biri , böyleleri kısa vadede yararlı olabilir ama uzun vadede zarar verir
 • efendi beşiktaşımın müthiş sol ayaklı top tepicisi...

  evet olcay hiçbir zaman üstün yetenekleri olan eşsiz bir futbolcu olmadı ama feda sezonundan bu yana gerek saha içindeki mücadeleci yapısı gerekse saha dışındaki sevecen tavırları ile takımın önemli isimlerinden biri oldu.futbol sadece futbol olmadığından olcay gibi futbolculara bence her zaman bir takım içinde yer olmalı.eğer kendi ayrılmak istiyor ise yolu açık olsun, fakat gönderiliyor ise kanat oyuncularında sayısal eksiklik bulunduğu bir zamanda gönderilmesi bence bir hata olacaktır.
 • kardeş çok seviyorsanız gidin konuşun olcay ile bu iş sükunet içinde çözülsün. ben iş yerinde kötü çalışınca veya hata yapınca kimse kalkıp demiyor "bu ay olur öyle şeyler sen iş dışında da faydalısın" diye. o yüzden boşa romantizm yapmayın. eğer kötüyse gidecek yani. halı sahaya kankanı çağırmıyorsun.
 • futbolcuyu sadece ayağına top geldiğinde izleyen ne kadar çok adam varmış

  topsuz koşuları ve ayağa presi ligimizde en iyi yapan oyunculardandır, amma ve lakin topu ayağına aldığında aynı kaliteyi göremedik bir türlü özellikle son vuruşlarda.

  gönderilmesinden ziyade kiralanmasını daha doğru bulduğum futbolcu.
 • son haberlere göre gitmek istemediğini açıklamış.

  umarım yalandır diyecem de bu adamın takımdan gitme ihtimali atiba dan bile zayıf amk diye bir his var içimde.

  8 yıl boyunca sol kanadı orta yapamadan işgal eden adamı yürekli vs diye bağrına basan romantik taraftarımız şimdi bu yetenek yoksununa aynı kafa ile sahip çıkıyor.

  neymiş topsuz alanda çok etkili de takımın harcı da bilmem ne....

  lan bir kere bu oyun topla oynanıyor topsuz alan ne amk.
 • "lan bir kere bu oyun topla oynanıyor topsuz alan ne amk. "

  sergio busquets, paolo maldini, ryan giggs, steven gerrard, filippo inzaghi, david trezeguet bunu beğendi.
 • iyi niyetli olabilir, beşiktaşlı olabilir ancak beşiktaş gibi artık avrupa'da üst düzey başarı elde etmesi gereken bir takımda oynayacak kalibrede olmayan futbolcudur.

  şenol hoca da, tıpkı tolga'da olduğu gibi efendi falan diye takımda tutup ara ara kadroya alıyor ama yanlış yapıyor eğer böyle düşünüyorsa. sıfıra inemeyen, isabetli orta yüzdesi az ve uzaktan bitirici şutları olmayan bir adamın beşiktaş orta sahasında işi yoktur.

  beşiktaş'ın da alması gereken minimum 5 şampiyonluk, bir o kadar türkiye kupası ve kaldırması gereken uefa kupası var. bunlar için duygulara değil mantığa gerek var mantığa.
 • menemen menemen nereye kadar hacılar? artık biz de biraz nusret steakler veya günaydın kuyu kebabı yiyelim değil mi ama?