şükela:  tümü | bugün
  • çiçeği burnunda yazar perihan gün tarafından taze piyasaya sürülen kitap. merak uyandırdı açıkcası
  • güzel rakı içen yazarın kaleminden. hayırlı olsun. sofrayı kurduktan sonra kitabı elime alıp başlayacağım okumaya. küçük küçük oyunbozanca merak etmiyor değilim..
  • kimileri kitap icin cok kotu diyor kimileri bir gecede bitirdim diyor. ben de bir gecede bitirenlerdenim. evet hic kapagini kapamadan okudum bitirdim. edebi bir eser beklemiyordum, zaten alirken ne oldugunu biliyordum. peki neden bir cirpida okudum? cunku yasadigi duygulari ve arkadasliklari ben de yasadim! ayni dostlugu ve tepkileri ben de gordum. surec ve sonucu farkli olsa bile sanal dunyada hele ki gunumuz dunyasinda o guzel kalplere sahip insanlarin olmasi umut verici. peri’ninki koca bir yalandan ibaret olsa bile cok durust olanlari da var. insan kendinden bir seyler bulunca o nasil davrandi acaba? o ne dedi acaba? diye dusunmeden edemiyor.

okudugum cogu kitaptan daha akici bir sekilde, guzel vakit gecirerek, dusunerek, yok artik diyerek okudum.