• kurtulmuştur ! deliğine geri dönmüştür. sizden intikam almak için hazırlanıyor ve eye of the tiger dinliyordur.
  • ustune basarak ya da ilac sikarak oldurdugunuz bocegi cope atmak icin gazete, kagit havlu falan almaya gidip dondukten sonra biraktiginiz yerde gorememek. her seferinde boyle olacagini bildiginiz halde gene de kagit bulmaya gidersiniz. biraz basinda durup izleyeyim derseniz kaybolmaz, ama 15 saniye yalniz birakinca ucar gider. gece uyurken intikam almaya gelebilir diye uyku da tutmaz.
  • böceğin force ile birleştiğini gösterir. korkmayın.
  • öldürülen böceğimsi akrep olmadığı sürece sorun yoktur. şayet akrepse, u-uu küçük bir sorunumuz var demektir.
  • 3 dakika önce yaşadığım olay. ayak bileğimde bi ürperti hissedip, diğer ayağımla o ürperen ayağımı hafif kaşımamla beraber o ürperti baş ayak parmağım ile hemen yanındakinin arasında belirdi. "noluyo lan ? " deyip hemen bilgisayar masasının altına baktım. halıfleksin üzerinde, 2 duvarın arasına sıkışmış hayvan gibi hamamböceği... bi tiksinti; ellerin, ayakların ayrı oynaması durumu peydah oldu. aldım terliği iki çaktım orta şiddette. tak klasik ölüm pozisyonu. sırtüstü yatış. "öldüüüm oğlum vurma gari" diyo böceğimiz. eh iyi dedim. yerden kaldırmadım bile. neden? arkadaşın odası. o kadar öldürdüm lan, o kaldırsın artık onu da. işime döndüm. ayağımda gezmesi aklıma geldikçe eller, ayaklar ayrı oynadı yine. neyse bir bakayım dedim tiksintiyle ölüye. beyimiz kalkmış tv yükselticisiyle 6'lı prizin arasında. kafası da hafif kablonun üzerinde. hani bazen tiksinti bizi korkunç bir ölüm makinesine dönüştürür ya, rage'e sokar. aynen o öfkeye kapıldım, terlikle kaç tane vurduğumu hatırlamıyorum. kafa böyle kabloda kaldı. üzerindeki kitin katman, kabuğumsu şey çıktı. midye gibi oldu böyle katman katman. bazıları beni acımasız bulabilir. bazıları katil bile diyebilir ama kendimi kaybettim dostlarım...

işin kötüsü de, artık cesedi kaldırmam gerekmesiydi.. öf be.
  • böceğin defnedilmek üzere arkadaşları tarafından alıp götürülmesi sonucunda karşılaşılan durumdur.
  • siz öldürdüğünüzü sanıyosunuzdur belki de. ölmemiş ama sakat kalıp bi yerlere saklanmış olabilir ve sizi gizlice izliyodur. muhtemelen o andaki şaşkınlığınıza ve paniğinize yarılarak gülmektedir. (bkz: ahahah)
  • insanı paranoyak yapar..
  • ölmemiştir. intikam alabilmek için iyileşene kadar karşınıza çıkmaz ama, o güne kadar rahatsınız.
hesabın var mı? giriş yap