• bir program yapsınlar oynadığı bütün rollerin kolajı olsun mesela, ağzım açık öyle izlerim.
    gerçek sanatçı.
  • oyuncudan öte, tiyatrocu.
  • kendi canlandırdığı iki karakterden, birinin diğerini oynayamayışını da ayrıca oynayan adam. helal olsun.
  • üfleyince sönen bir arkadaş.

edit: zamanın ötesine gitmiş. oğlum hasta mısınız? herif kendi türküsünde demiyo mu bunu?
  • yalan dunyanin sekizinci bolumunde selahattin rolune burunmus ahmet abiyi akil almaz bicimde canlandirabilen adam. sanki ikisi de kendi degilmis gibi, selahattinin tavirlarini ahmetin ustune hafif sakil duracak sekilde nasil oturtuyorsa artik, valla hayret ediyorum. bu oyle kendilinden olacak bir is degil. kesin yillarca calismistir bu role, sonra senariste de benim boyle bir numaram var, bana iki karakter yazip sonra birine otekinin taklidini yaptirin demistir.

ya da gercek hayatta da bir kisilik bolunmesi yasiyor. baska bir aciklamasi olamaz boyle bir oyunculugun.
  • aynı dizide iki karakteri oynadığını bir türlü fark edemediğimiz oyuncu.
    iki karakteri birbirinden bu kadar net ayırt etmek ve 2,5 saat boyunca farkına vardırmamak cidden yetenek olsa gerek.
  • oynadığı her filmi, diziyi tek başına kalite olarak bir basamak yukarıya taşıyabilen mükemmel oyuncu..
  • mükemmeli başarmış insan. yalan dünya nın bu akşamki bölümünde önce bir karakteri oynadı * , sonra başka bir karakteri oynadı *, sonra o karaktermiş gibi öbür karakteri oynadı (ahmetin abisinin yerine geçmesi). iki karakter arasındaki netlik bu kadar mı iyi olur arkadaş?
  • yalan dünya' nın son bölümünde yaptığı olayı anlatmaya çalışsam cümle kuramam sanırım. adam onu oynadı bir de yuh yani. hiç tanımasam, bilmesem bu adamı kesin ikizi var derdim o performans sonrasında. helal olsun sana.
hesabın var mı? giriş yap