• yazmakla bitmeyecek türden bir liste tanımı.

her ne kadar "kör ölür badem gözlü olur" atasözümüz şahane bir şekilde kulaklarımızda çınlasa da, mesela çok sayın junior bush pisküit yerken tutulakaldığı kriz sonucunda şans eseri kurtulmamış ve ölmüş olsa, bırakın üzülecek bir vaka olmayı, insanların birbirine anlattıkça sohbetlerine neşe katmalarını, sündürürerek geyiğin en kıvamlı haline ermelerini sağlayacak bir hikaye haline gelirdi. öyle bir ölüm için, dün akşam iki elim arasında şaklatmak suretiyle öldürdüğüm, tüm gece boyunca kanımı içmiş olan, mevsimin son sivrisineği için üzüldüğüm kadar bile üzülmem. unutmayalım ki o sivri yaşamak için o kana mahkum idi, peki ya bush vampir mi bir tür. karma vampir yani, hem petrol hem insan kanı içen cinsten.

ben listemde başlara aptallardan (manken felan gibi) çok vahşet sanıklarını koyardım, kiev'den dönüşü olmayasıca haluk kırcı cinsinden.

bush ve kırcı minval insanların öldüğüne de üzülen olur helbet, arkasından devlet töreni bile yapılır, olsun varsın benim de yapmak istediğim çeşitli törenler var ama ölümün o kadar da suyu çıkarılmaz, en nihayetinde ciddi bir mevzuu.

taziyelerimizi sunarken "rahmetliyi pek sevmezdim, benden uzak allaha yakın olsun" deriz olur biter, iyiniyetli olduğumuz anlaşılmış olur.

konu tam neydi?
  • varolmasi mumkun olmayan kisilerdir. cunku sevmeyeni ne kadar cok olursa olsun bir sekilde herkesin bir seveni vardir. bu sevenlerin sayisi cok az oldugu durumlarda ise bu kisilerin "olse hic uzulunmeyecek insanlar" oldugu intibasi olusur.
  • ırak'ta yapılsa sonucun yüzde yüz bush çıkacağı anket sorusu.
    (bkz: #5341233)
  • (bkz: emre belozoglu)
    (bkz: ercan saatci)

pesinen edit: yavas eksi verin lan!
  • sevgilinin ilk eski sevgilisi! ne pis bişeymiş arkadaş!
  • (bkz: kenan evren)
  • cezası olmasa ölmesi beklenmeyecek insanlardır.
  • ortalama 3.5 senede bir 500 tane kadar çıkar. 55 tanesi de iyi niyetimden. 500'ü geçer yoksa.
hesabın var mı? giriş yap