• sabah kalktığında uyku sersemi olduğunu söyleyen, kulaklıkları takınca da dünya ile irtibatını tamamen kesmiş olan ve vatman'ın dikkati sayesinde kurtulan kızdır. işte son ses müzik dinlemenin zararlarından biri. allah korusun, ölebilirdi de. bu kadar rahatlık, dikkatsizlik korkutuyor açıkçası. çoğu insan artık böyle.

video
  • uyku sersemi. “güvenlikçi seslenmiş falan da”. üsluba konuşmaya bak. bu nesil niye böyle ?
  • bana daha çok genel bir sersemlik hali mevcut gibi gelen kızdır.
  • işimiz var bu z kuşağıyla.

edit: vay canına ne kadar da birlik olup nesillerini koruyormuş bu z kuşağı. mesaj kutumu yıpratmışlar 3 saatte.

tamam lan pes. ara sıra metro yolunda kulağında kulaklık son ses götünü sallaya sallaya gezerken ölümden dönecek kadar umursamaz olsanız da en süper sizsiniz z kuşakları.

edit: son iki paragraf
  • hayır kulağın duymuyor kardeşim de gözün de mi kör yani. adamın da başını belaya sokacaktı mallığıyla.
  • son ses müzik dinleyen değil büyük ihtimalle. iyi bir gürültü önleyici kulaklığı varsa top atsan duymaz zaten. teknolojinin zararları.
    (bkz: active noise control)
  • sokakta bolca görebileceğiniz kulaklıkla yürüyen geri zekalılardan biridir.
  • samsunlular bilir, samsun'da tramvay tarafından itilip kakılmak son derece normaldir. sırf bana bile 4-5 kez çarpmıştır ama bir şey olmuyor çok yavaş çarpıyor.
  • hadi kulağın görmüyo, lan gözünde de mi kulaklık var amk koca tren
  • walkmanin dikkati sayesinde nasıl kurtulduğunu anlamaya çalışıyordum.

hayattaki tüm şansını kullanmış kız.
hesabın var mı? giriş yap