• 10 bölümlük ilk sezonu çıkan netflix dizisi. liseye geçen arkadaş grubu arasında dönüyor, bariz ergen dizisi anlayacağınız. yine de 30 yaş tayfası arasonda geçen muhabbetlerden eksik kalınmamış. izleyin.
  • sözlükte pek rağbet görmemiş ama güzel bir diziydi. özellikle * gibi gösterilen yerlerden oldukça farklı bir yerde geçen bir hikâye olması da oldukça etkileyici.--- spoiler ---

dizinin sezon finalindeki o vurulma sahnesi canımı acıttı.tahminen ikinci sezon cesar ve vicdan azabı travmalarını izleriz gibime geliyor. hayatımda ilk defa bir dizi karakterine aaa benim gibi dedikodu duydu mu sır duydu mu anlatmazsa çatlayan bir karakter dedim.bana sır vermeyin ben dayanamam diyen jamal ?? ben. güzel dizi izleyiniz efenim.
    --- spoiler ---
  • eğlenceli bir dizi
  • en iyi netflix orijinal dizilerinden biridir aslında ama nedense pek kişi tarafından bilinmez. başrollerde sierra capri, jason genao, brett gray ve diego tinoco yer alıyor.
    dizinin yaratıcıları lauren ıungerich, eddie gonzalez ve jeremy haft.

https://youtu.be/0bveqrcb4jy
  • beyazları öcüymüş gibi gösteren politik doğruculuğunu kavrayamadığım dizi. şu white privilege konuşmalarını cidden mi şakacıktan mı yaptıklarını merak ediyorum :d.
  • bok gibi dizi. ilk defa netflixte bu kadar kötü bir dizi gördüm. oyunculuklar flash tv gerçek kesit seviyesinde. konu desen blah.

uçağa binecekken aceleyle indirmiştim çerezlik dizi olsun, kapali yerde daralıyorum izlerim kafam dağılır diye, oyunculuklar daha beter içimi baydı.
  • 11 mart'ta 3. sezonuyla geri dönecek netflix dizisi.
  • girilen entry sayısından da anlaşıldığı üzere çöp bir dizidir kendileri
  • sons of anarchy'deki alvarez (emilio rivera) burada chivo diye eski bir çeteci rolünde.dizide oyunculuğunu beğendiğim jamal ile çok güzel sahneleri var.
  • chivo gerçekten çok garip biri. üçüncü sezonu izliyorum ve bence eğlenceli bir dizi.
hesabın var mı? giriş yap